شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

دلایل افت قیمت بیت کوین

دلایل افت قیمت بیت کوین
نوشته شده توسط مدیریت

دلایل افت قیمت بیت کوین

بیت استمپ صرافی ارز دیجیتال واقع در لوکزامبورگ بیان کرد در حال شروع بررسی و تحقیق در خصوص سفارش فروش بسیار زیاد بیت کوین است که افت این ارز دیجیتال را در روز جمعه رقم زد. بیت استمپ گفت:

سفارش فروش بسیار بزرگی برای بیت کوین در روز جمعه انجام شد که بر دفتر سفارشات تاثیر چشمگیری داشت. سیستم ما همانطور که طراحی شده بود، سفارش دریافتی از جانب مشتری را پردازش و انجام داد.

ما هر رویدادی که باعث نوسان زیاد در دفتر سفارشات ما شود را به دقت بررسی می‌کنیم و در خصوص این مورد بلافاصله تحقیقات را شروع کرده‌ایم.

این سفارش فروش، قیمت بیت کوین در بیت استمپ را به شدت کاهش داد و طی ۱۵ دقیقه قیمت آن را از ۷۸۰۰ دلار به ۶۲۵۰ دلار رساند. این افت قیمت باعث نقد شدن تعداد بسیار زیادی از خریدهای استقراضی در بیتمکس شد. شاخص بیت کوین بیتمکس بر اساس میانگین قیمت بیت کوین در بیت استمپ و کوین بیس پرو محاسبه می‌شود. با نقد شدن خریدها در بیتمکس، قیمت بیت کوین در تمام صرافی های ارز دیجیتال ریزش کرد.

بیت استمپ هنوز حجم این معامله را تایید نکرده است اما داوی وان موسس شرکت دارایی های خصوصی پریمیتیو ونچرز، فروش بزرگی به حجم ۵ هزار بیت کوین را تخمین می‌زند.

BTC

اتریوم، EOS و ترون

توکن EOS هم چنان تعداد کاربران فعال بیشتری نسبت به ترون و اتریوم را حفظ کرده است. طبق گزارش DappReview، توکن های EOS به ارزش ۱۸.۷ میلیون دلار از طریق برنامه های غیرمتمرکز توسط ۱۳۰ هزار کاربر فعال به شبکه تزریق شده است. این رقم در برنامه های غیرمتمرکز بر بستر ترون ۱۵.۲ میلیون دلار توکن ترون با ۹۱۳۰۰ کاربر فعال و در برنامه های غیرمتمرکز بر بستر اتریوم نیز ۸ میلیون دلار اتر با ۱۴۶۰۰ کاربر فعال می‌باشد.

 

دلایل افت قیمت بیت کوین

EOS

ریپل (XRP)

استخدام های ریپل هم چنان ادامه دارد. این شرکت اکنون در حال استخدام نایب رییس توسعه تجاری است. در حال حاضر این استارت آپ واقع در سان فرانسیسکو دارای ۵۱ موقعیت شغلی است.

لایت کوین

قسمت جدید پادکست لایت از لایت کوین عرضه شد. در این قسمت به کلاینت جدید شبکه لایتنینگ پرداخته شده است که برای دستگاه های مجهز به اینترنت اشیا توسعه یافته است.

آیوتا

تیم آیوتا در دومین نشست جامعه آیوتا در میلان ایتالیا، جلسه پرسش و پاسخ ترتیب داد. این جلسه شامل بررسی امنیت دفترکل توزیع شده و نحوه ایجاد اکوسیستم جدید توسط آیوتا برای تراکنش های ماشینی (ماشین به ماشین) بود.


منبعdailyhodl

دیدگاهتان را بنویسید