شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
تحلیل

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

تحلیل-تکنیکال-قیمت-اتریوم
نوشته شده توسط مدیریت

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

اتریوم برای دومین روز متوالی با افزایش قیمت مواجه شد و در تاریخ ۱۴ می (24 اردیبهشت) به قیمت ۲۰۸.۶۲ دلار رسید. اتریوم امروز در تاریخ 25 اردیبهشت به قیمت ۲۲۹ دلار رسیده است.

در نمودار یک روزه، اتریوم روند صعودی خود را ادامه داد و قیمت آن به سطح مقاومتی فعلی رسید. پس از آنکه آخرین سطح مقاومتی شکسته شد، این ارز دیجیتال می‌تواند به سطح مقاومتی ۲۵۷.۶۰ دلار یا سطح فیبوناچی ۲۳.۶ درصد برسد. این افزایش قیمت می‌تواند بیشتر ادامه پیدا کند. سطح حمایتی در حال حاضر ۱۶۰ دلار است.

ن٠ودار اتریوÙ

نمودار یک روزه اتریوم

در نمودار ۴ ساعته، اتریوم به سطح مقاومتی فعلی رسید و ممکن است در کوتاه مدت به سطح قبل برگردد. اگر حمایت داخلی شکسته شود و قیمت به سطح فیبوناچی ۲۳.۶ درصد یا قیمت ۱۹۹.۵۲ دلار می رسد. در صورت کاهش قیمت هدف بعدی سطح فیبوناچی ۳۸.۲ درصد یا ۱۸۹.۹۳ دلار و سطح فیبوناچی ۵۰ درصد و قیمت ۱۸۲.۱۳ دلار است.

ن٠ودار اتریوÙ

نمودار اتریوم

اتریوم در حال آماده شدن برای به روزرسانی بزرگی است که می‌تواند سرعت تراکنش ها را افزایش دهد و امنیت را بهبود بخشد. شبکه جدید با نام سافایر بر بستر پروتکل گواه اثبات سهام کسپر برای اتریوم ۲.۰ اکنون در حالت سندباکس فعال است و کاربران از قبل در حال آزمایش طرح ماینینگ جدید هستند. برخلاف ماینینگ قدیمی، در این حالت کاربران می‌توانند کوین ها را در کیف پول داخلی ذخیره کنند. کوین ها سپس از سندباکس به شبکه جدید انتقال می‌یابند و پاداش و خطا مشخص می‌شود.

محیط سندباکس هم اکنون به هیچگونه قرارداد هوشمندی دسترسی ندارد و تعداد تایید کنندگان محدود است اما این محدودیت در آینده برداشته می‌شود. اتریوم ۲.۰ سریع تر، ایمن تر و مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. سرعت تراکنش ها نیز به ۱۰۰۰ تراکنش در ثانیه خواهد رسید که رقم بسیار چشمگیری است.

منبع nulltx

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

دیدگاهتان را بنویسید