شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار

تاخیر دوباره در واریز و برداشت از بایننس

تاخیر دوباره در واریز و برداشت از بایننس
نوشته شده توسط مدیریت

تاخیر دوباره در واریز و برداشت از بایننس

صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس در نظر دارد که ۱۵ می (۲۵ اردیبهشت) یک بروزرسانی از پیش‌ برنامه‌ریزی‌ شده داشته باشد. طبق اطلاعیه رسمی که امروز منتشر شد، در این بروزرسانی که فردا انجام می‌شود، عملیات خریدوفروش، واریز و برداشت برای ۶ تا ۸ ساعت متوقف می‌شود.

روز گذشته مدیر بایننس، چانگ‌پنگ ژائو، اعلام کرد که عملیات واریز و برداشت این صرافی که به خاطر هک شدن آن از تاریخ ۷ می به حالت تعلیق درآمده بود، از امروز دوباره از سر گرفته می‌شود.

هک بایننس به دزدیده شدن حدود ۷,۰۷۰ بیت کوین از کیف پول‌های داغ آن منجر شد که در زمان وقوع آن حدود ۴۰ میلیون دلار ارزش داشت.

براساس اطلاعیه امروز بایننس، بروزرسانی سیستم فردا ساعت ۷:۳۰ صبح به وقت ایران آغاز خواهد شد و تا ۶ الی ۸ ساعت پس از آن امکان خریدوفروش، واریز و برداشت وجود نخواهد داشت.

در توییتی مرتبط به این پست، ژائو اشاره کرد که در زمان توقف خریدوفروش، به مانند همیشه هر دو ساعت یک بار کاربران را در جریان عملیات قرار خواهیم داد.

مدیر بایننس در این پست همچنین اظهار داشت:

واریز و برداشت صرافی بایننس دوباره به تاخیر افتاد

پس از به اتمام رسیدن بروزرسانی، متعاقباً اطلاعیه‌ای منتشر خواهیم کرد تا کاربران امکان لغو کردن سفارش‌هایشان را به همراه فرایندهای واریز، برداشت و تمامی خدمات مرتبط با حسابشان را پیش از فعال شدن دوباره خریدوفروش داشته باشند.

تاخیر دوباره در واریز و برداشت از بایننس

بر اساس گزارش‌های قبلی، تیم بایننس و مدیر آن پس از هک صورت گرفته شفاف سازی را در اقداماتشان رعایت کردند. مدیر بایننس در اطلاعیه‌ای گفته بود که هکرها صحبت‌های آنان در شبکه‌‌های اجتماعی و اطلاعیه‌هایشان را دنبال می‌کنند و ارائه جزئیات بیشتر می‌تواند امنیت صرافی را به خطر بیاندازد.

پس از آن مدیر بایننس در ویدیوهای زنده AMA (هر چه میخواهی از من بپرس) حاضر شد و در اطلاعیه‌ای که دوشنبه منتشر به اقداماتی که برای جلوگیری از رخنه‌های امنیتی در آینده در دست اجراست، اشاره کرد.

در حالی که نگاه عمومی به عملکرد ژائو و بایننس پس از حادثه هک به طور گسترده‌ای مثبت بوده است، اما برخی اظهارات ژائو درباره سازماندهی مجدد بلاک چین بیت کوین در واکنش به سرقت صورت گرفته، به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد.

در زمان نگارش این خبر، بایننس از نظر حجم معالات کوین‌مارکت‌کپ در رتبه دوم قرار گرفته و حجم معاملات آن حدود ۵۸ درصد نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.

بیت کوین نیز در حال حاضر ۱۱ درصد نسبت به ۲۴ ساعت گذشته افزایش داشته است و در محدوده ۸ هزار دلار معامله می‌گردد.

منبع: cointelegraph

 

بیشتر بخوانید:

  1. اعلام تاریخ بازشدن برداشت و واریز از بایننس

دیدگاهتان را بنویسید