شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

اعلام تاریخ باز شدن واریز و برداشت صرافی بایننس

اعلام تاریخ باز شدن واریز و برداشت صرافی بایننس
نوشته شده توسط مدیریت

اعلام تاریخ باز شدن واریز و برداشت صرافی بایننس

 

چانگ پنگ ژائو ملقب به CZ مدیرعامل بایننس اعلام کرده است که این صرافی ارز دیجیتال از روز سه شنبه ۲۴ اردیبهشت یا ۱۴ می خدمات واریز و برداشت را امکان پذیر می کند. صرافی بایننس در تاریخ ۷ می با حمله هک مواجه شد که طی آن ۷ هزار بیت کوین از این صرافی به سرقت رفت.

وی در آپدیتی مختصر نوشت:

تیم ما در حال پیشرفت است و آخر هفته را کار کرده است. در چند روز اخیر چندین اصلاح را بر روی سیستم خود انجام دادیم که طی آن، تعداد بسیار زیادی ویژگی امنیتی اضافه یا دچار تغییر ساختار شده است. در روزهای آتی جزییات این تغییرات را به اشتراک خواهیم گذاشت.
ما در صدد از سرگیری کامل واریز و برداشت از روز سه شنبه هستیم. زمان دقیق بر اساس آنکه آزمایش های ما چگونه پیش برود اعلام خواهد شد. این به روز رسانی به توقف معاملات نیاز خواهد داشت. فردا خبرهای بیشتری به شما اعلام خواهیم کرد.
در حال حاضر تمام عملیات واریز و برداشت به حالت تعلیق در آمده است و قابل انجام نیست. هرچند یکی از کاربران در صفحه شبکه اجتماعی خود گفته است که با آدرسی که از قبل تایید شده است می‌تواند واریز انجام دهد.

بایننس

در اعلامیه های قبلی، بایننس پشتیبانی از دستگاه های سخت افزاری 2FA نظیر یوبیکی YubiKey را اعلام کرده بود.

 

اعلام تاریخ باز شدن واریز و برداشت صرافی بایننس

بایننس هفته گذشته هک و نفوذ امنیتی را اعلام کرد و گفت که هکرهای ناشناسی ۷ هزار بیت کوین به ارزش ۴۱ میلیون دلار را از کیف پول آنلاین این صرافی سرقت کرده اند. هکرها به کلیدهای API کاربران و کدهای تایید دومرحله ای برای برداشت ارز دیجیتال دسترسی یافتند.

بایننس برداشت و واریز را متوقف کرد اما معاملات بین توکنی را فعال نگه داشت. هکرها سریعا بیت کوین سرقت شده را انتقال دادند و این امر باعث شد بعضی از افراد پیش بینی کنند که آنها در حال آماده سازی برای پولشویی از طریق چندین صرافی می‌باشند.


منبعcoindesk

دیدگاهتان را بنویسید