شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

بلاک‌چین اتریوم 1000 برابر مقیاس‌پذیر

بلاک‌چین اتریوم 1000 برابر مقیاس‌پذیر
نوشته شده توسط مدیریت

بلاک‌چین اتریوم 1000 برابر مقیاس‌پذیر

جوزف لوبین یکی از موسسان اتریوم گفت بلاک چین اتریوم طی ۱۸ الی ۲۴ ماه آتی، حدود هزار برابر مقیاس پذیرتر خواهد شد. لوبین این خبر را طی مصاحبه ای با کوین تلگراف بیان کرد.

جوزف لوبین خاطر نشان کرد توسعه ای که چنین افزایش چشمگیر مقیاس پذیری را به اکوسیستم اضافه کند، اتریوم ۲.۰ یا همان سرنیتی (Serenity) خواهد بود. وی توضیح داد این توسعه به چهار فاز تقسیم شده است و هشت گروه در حال توسعه بر روی زنجیره جدید می‌باشند. لوبین هم چنین گفت:

در چند ماه آتی، باید شبکه آزمایشی کاملا فعالی داشته باشیم و احتمالا تا انتهای سال جاری نیز فاز صفر اتریوم ۲.۰ به طور کامل فعال خواهد شد.

بلاک‌چین اتریوم 1000 برابر مقیاس پذیرتر خواهد شد

وی توضیح داد که چندین روش برای اتصال زنجیره جدید به زنجیره قدیمی وجود دارد. وی خاطر نشان کرد که توکن های اتر می‌توانند از زنجیره قدیمی به زنجیره جدید انتقال یابند و مکانیزم متقابل وجود خواهد داشت.

جوزف لوبین هم چنین به نگرانی ها در خصوص گواه اثبات سهام پرداخت و بیان کرد که در خصوص این موضوع کاملا تحقیق شده است تا قبل از پیاده سازی آن از قابلیت ها و صحت کارکرد آن اطمینان حاصل شود. وی گفت ویژگی های جدید به دلیل این به زنجیره اضافه شده اند تا با موارد استفاده بیشتری نظیر تراکنش های خصوصی سازگار شوند.

طبق گزارش هفته گذشته کوین تلگراف، مدیرعامل شرکت تحلیل کریپتو مساری پیش بینی کرده بود که انتقال به اتریوم ۲.۰ تا سال ۲۰۲۱ صورت نخواهد گرفت.

پرستون فن لون موسس شرکت توسعه شاردینگ پرایزمتیک لبز نیز هفته گذشته اعلام کرد که شبکه آزمایشی اتریوم ۲.۰ هم اکنون فعال و آنلاین است.

منبع cointelegraph

 

مطالب دیگر

 

  1. انتقال شبکه اتریوم به pos تا سال 2021
  2. مایکروسافت و کیت توسعه جدید برای بلاکچین مبتنی بر اتریوم

  3. همکاری مایکروسافت و جی پی مورگان بر بستر بلاکچین اتریوم

 

دیدگاهتان را بنویسید