شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

مجلس سنا درباره استیبل کوین فیسبوک توضیح می‌خواهد

مجلس سنا درباره استیبل کوین فیسبوک توضیح می‌خواهد
نوشته شده توسط مدیریت

مجلس سنا درباره استیبل کوین فیسبوک توضیح می‌خواهد

اخیرا به دلیل اخبار مربوط به استیبل کوین فیسبوک، موج علاقه و هیجان جدیدی در جامعه کریپتو ایجاد شده است. بسیاری از سرمایه گذاران و تحلیلگران، پروژه لیبرا فیسبوک را به عنوان فرصتی برای پذیرش گسترده کریپتو در نظر می‌گیرند.

هرچند، اکنون این پروژه توجه مجلس سنای آمریکا را نیز به خود جلب کرده است. مجلس سنا نامه‌ای به فیسبوک فرستاده و درخواست کرده است که جزییات بیشتری را در خصوص این پروژه جدید با آنها به اشتراک بگذارد. این نامه شامل فهرستی از سوالات مشخصی است که مجلس سنا خواهان پاسخ آنها می‌باشد.

مجلس سنا نگران حریم خصوصی کاربران است
اخیرا کمیته بانکداری، مسکن و ارتباطات شهری سنای آمریکا نامه سرگشاده ای به فیسبوک و شخص مارک زاکربرگ فرستاده و درخواست کرده است که این شرکت غول IT جزییات بیشتری در خصوص پروژه لیبرا ارائه دهد.

این کمیته درباره حریم خصوصی و پس از رسوایی های گذشته فیسبوک نگران است.

یکی از سوالاتی که در این نامه بیان شده است به شرح زیر است:

کاربران چه نوع حریم خصوصی و محافظت از مشتریان تحت این سیستم پرداختی جدید خواهند داشت؟

قانونمندی، ضروری است
یکی دیگر از سوالات این نامه به این شرح است که آیا فیسبوک به قانونگذاران اطمینان می‌دهد که پروژه جدید کریپتو مطابق با الزامات ضروری می‌باشد؟

این نامه تاکید می‌کند که قانونگذاری از جانب مراجع قانونی هم چنان دلیل اصلی این موضوع است که چرا کریپتو هنوز به پذیرش گسترده دست نیافته است و هر تجارت بزرگی که دارایی های دیجیتال را برای کسب و کار خود انتخاب می‌کنند باید از قوانین وضع شده توسط قانونگذاران پیروی کنند.

منبع u.today

دیدگاهتان را بنویسید