شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

بالاخره اتر هم از خواب بلند شد!

بالاخره اتر هم از خواب بلند شد!
نوشته شده توسط مدیریت

کاملا قابل پیش بینی بود که اتریوم بالاخره از خواب بر می‌خیزد و شروع به لذت بردن از جهش‌های اخیر بیت کوین می‌کند. اتریوم فقط برای بیرون آمدن از وضعیت کسالت بارش به یک دلیل فاندمنتال قوی نیاز داشت. پذیرفته شدن قراردادهای آتی اتریوم می‌تواند راه را برای آن باز کند.

قراردادهای آتی اتریوم در راه هستند
آن دلیل فاندمنتال مورد نیاز از طریق کمیسیون مبادلات قراردادهای آتی کالای آمریکا (CFTC) که به خبرگزاری Coindesk گفته است آن‌ها برای قراردادهای آتی اتریوم آماده هستند، فراهم شد. ظاهرا یک مقام بلند پایه که خواسته ناشناس بماند به این خبرگذاری گفته است قانون گذاران می‌توانند تحت اختیارات قانونی ما با اتر و مشتقاتش راحت باشند.

هنوز به هیچ محصول خاصی اشاره مستقیم نشده است ولی قانونگذاری که به آهسته عمل کردن در خصوص قراردادهای آتی کریپتو شناخته می‌شود گفته است:

یک صرافی مشتقات (اتریوم) نزد ما آمد و می‌خواست این محصول به خصوصش را لانچ کند… اگر آن‌ها با یکی از مشتقات به خصوص (اتریوم) که با شرایط ما همخوانی دارد جلو می‌ آمدند، فکر می‌کنم شانس خوبی برای دریافت مجوز توسط ما داشتند.

قرادادهای آتی تنها اجازه یک جور شرط بندی بر روی آینده قیمت دارند و سرمایه گذاری مستقیم بر روی اتریوم محسوب نمیشوند. اما محبوب شدن قراردادهای آتی بیت کوین که درآخر سال ۲۰۱۷ لانچ شد را در نظر بگیرید، برای اتریوم هم همین اتفاق می‌تواند بیفتد.

جهش قیمت اتر

قی٠ت اتریوÙ

عکس‌العمل‌ها همانطور که انتظار می‌رفت به سرعت اتفاق افتادند. اتریوم در این اواخر غیرفعال به نظر می‌رسید، مخصوصا در مقایسه با برادر بزرگترش که توانست به تنهایی در آپریل ۳۰ درصد رشد کند. اتریوم از ابتدای ۲۰۱۹ تقریبا با همین وضعیت روبرو بوده است.

اتریوم توانست تنها طی ۱۲ ساعت از ۱۶۰ دلار به حدود ۱۸۰ دلار برسد و ۱۲.۵ درصد رشد کند. حجم مبادلات روزانه آن از ۵.۸ میلیارد دلار به ۸.۵ میلیارد دلار رسید و مارکت کپ آن به ۱۹ میلیارد دلار رسید. این یعنی ۶ میلیارد دلار اختلاف با XRP در جایگاه سوم که در ماه‌های اخیر بسیار خرسی بوده است.

اتریوم در حال حاضر سطح مقاومت ۲۰۰ EMA (میانگین حرکتی نمایی ۲۰۰ روزه) را پیش رو دارد و ازآنجاکه ۶ ماه است موففق به عبور از آن نشده است، عبور از آن ساده نخواهد بود. حرکت به سمت ۲۰۰ دلار، مخصوصا اگر قیمت بیت کوین به بالای ۶۰۰۰ دلار برسد، کاملا امکان‌پذیر است و به نظر میرسد اتریوم در حال گرم کردن خود برای رسیدن به این هدف است. در زمان نگارش این خبر قیمت اتر حدود ۱۷۷.۵ دلار است.

حرکت قیمتی اتریوم و بیت کوین با هم مارکت کپ کلی بازار را به بالاترین میزان خود در سال ۲۰۱۹ یعنی ۱۸۹ میلیارد دلار رسانده است.

منبع ethereumworldnews

دیدگاهتان را بنویسید