شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار

بیش از نیمی از تراکنش‌های بیت‌کوین کش با یک کیف پول انجام شده است

بیش از نیمی از تراکنش‌های بیت‌کوین کش با یک کیف پول انجام شده است
نوشته شده توسط مدیریت

بر اساس توییت یک کاربر با نام IamNomad در تاریخ ۵ می (۱۵ اردیبهشت)، بیش از نیمی از تراکنش‌های یک ماه اخیر بیت کوین کش، توسط یک آدرس مشخص انجام شده است.

ارتباط بیش از نصف تراکنش‌های بیت کوین کش با یک آدرس کیف پول

طبق آمار ارائه شده در مرورگر بلاک چین بیت کوین کش، این آدرس رمزآلود از زمان آغاز فعالیت خود در ۸ آوریل (۱۹ فروردین) سال جاری تاکنون، بیش از ۵۸۷٬۰۰۰ تراکنش انجام داده است.

 

در بسیاری از این تراکنش‌ها، مقادیر ناچیزی از بیت کوین کش جابجا شده و این تراکنش‌ها با نظم و ترتیب خاصی انجام‌شده‌اند، به‌طوری‌که در هر ثانیه بین ۳ الی ۴ تراکنش جدید رخ داده است.

به نقل از کوین تلگراف، به‌طورکلی این آدرس ۲۲٬۷۶۳٫۰۶ دلار (معادل ۸۰٫۹۸۱ بیت کوین کش) دریافت و ۲۱٬۵۴۶ دلار (معادل ۷۶٬۶۵۴ بیت کوین کش) ارسال کرده و باقیمانده موجودی آن، ۱٬۲۱۶٫۳۶ دلار (۴٫۳۲۷ بیت کوین کش) است.

از زمان ایجاد آدرس مورد نظر تا این لحظه، کل بلاک چین بیت کوین کش ۱٫۱۷ میلیون تراکنش را پردازش کرده – که نیمی از آن متعلق به یک آدرس مشخص بوده است. یکی از کاربران در پاسخ به توییت مذکور نوشته که با توجه به تکرار این تراکنش‌ها، می‌توان گفت که یک نفر قصد داشته شبکه بیت کوین کش را شلوغ‌تر از آنچه که هست جلوه دهد.

در این میان تئوری دیگری نیز مطرح می‌شود، شاید این تراکنش‌های کوچک به‌عنوان یک آزمایش، یا بخشی از یک بازی انجام شده باشند که در آن توسعه‌دهندگان قصد دارند از کارمزدهای پایین در شبکه بیت کوین کش سوءاستفاده کنند.

با توجه به تحلیل کوین تلگراف، هفته گذشته بیت کوین کش یکی از پنج ارز دیجیتال برتر با عملکرد چشمگیر در بازار بوده است:

ارتباط بیش از نصف تراکنش‌های بیت کوین کش با یک آدرس کیف پول

طبق اعلام توسعه‌دهندگان، هاردفورک جدید بیت کوین کش با هدف بهبود مقیاس‌پذیری شبکه و حریم خصوصی کاربر، در تاریخ ۱۵ می اتفاق خواهد افتاد.

در زمان نگارش این مطلب ارزش هر واحد بیت کوین کش، ۲۹۴ دلار آمریکاست.

منبع: cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید