شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

پیش‌بینی یک نهنگ ناشناس از قیمت بیت کوین

نوشته شده توسط مدیریت

پیش‌بینی یک نهنگ ناشناس از قیمت بیت کوین

یک نهنگ ناشناس دنیای ارز دیجیتال برای بیت کوین یک هدف نجومی قیمت تعیین کرده و در مصاحبه‌ای اختصاصی با سی‌سی‌ان (CCN) آن را اعلام کرد.

این سرمایه‌گذار ناشناس، که فقط با آدرس‌های ارز دیجیتالش شناخته می‌شود، ثروتی بیش از ۷,۰۰۰ بیت کوین دارد. در حال حاضر ارزش دارایی او بیش از ۳۵ میلیون دلار است و بیش‌تر آن در این آدرس کیف پول نگهداری می‌شوند.

او CCN را در جریان برخی تحلیل‌ فصلی‌اش، که نشان دهنده این است که قیمت بیت کوین در راه خود برای رسیدن به ۵۰,۰۰۰ دلار است، قرار داد.

این غول بیت کوین در اولین روزها بر روی ارز دیجیتال پیشرو جهان سرمایه‌گذاری کرده است. از آن زمان بر روی چند ارز دیجیتال دیگر مانند توکن بایننس (BNB) و اتریوم نیز سرمایه‌گذاری کرد و ثروتش رشد قابل توجهی داشت. او در این رابطه گفت:

من آن زمانی که فقط افراد کمی آن هم در محافل کوچک در رابطه با بیت کوین می‌دانستند روی آن سرمایه‌گذاری کردم. پیش از سرمایه‌گذاری، من یک تحلیل شخصی از فناوری بیت کوین انجام دادم.

به نظرم در مجموع، بیت کوین چشم‌انداز و دورنمای خوبی برای جامعه و سیستم اقتصادی بود که هم اکنون شروع به تغییر کرده است. ما هنوز در ابتدای کار هستیم و من پتانسیل عظیمی در ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین سراغ دارم.

با حفظ دیدگاه مثبت، این سرمایه‌گذار با اشاره به این‌که از نظر او شاید هنوز بازار نزولی تمام نشده باشد، اذعان داشت:

همه از زمستان ارزهای دیجیتال زنده بیرون نخواهند آمد.

در حالی که پیش‌بینی‌های اقتصاد کلان با کمی تقریب همراه است، شاید افرادی که میلیون‌ها معامله انجام دادند، بهترین گزینه برای پاسخ دادن به سوال‌هایمان باشند. این سرمایه‌گذار ناشناس و مرموز نیز حرف‌های زیادی در رابطه با آینده بیت کوین دارد. او در این رابطه اذعان داشت:

نهنگ ناشناس پیش‌بینی قی٠ت بیت کوین خود را اعلا٠کرد

من فک می‌کنم در عرض ۳ تا ۵ سال آینده شاهد بیت کوین ۵۰,۰۰۰ دلاری خواهیم بود.

این سرمایه‌گذار بیت کوین کاملا متقاعد نشده که ما وارد بازار صعودی شدیم. با این‌حال او عنوان کرد که احتمالا به زودی بازار به این سمت خواهد رفت.

من معتقدم که ما اکنون شاهد بازگشت بازار صعودی هستیم. اگر این‌طور نباشد، لااقل در ماه‌های آینده این اتفاق خواهد افتاد. یکی از شاخص‌های کلیدی در تشخیص این واقعه، افزایش معاملات در صرافی‌ها و فرابورس است. تثبیت بیت کوین بالای میانگین متحرک ۲۰۰ روزه و تقریب نصف شدن پاداش استخراج نیز نشانگر شرایط صعودی هستند.

سرمایه‎‌گذاری ناشناس در بیت کوین و بلاک چین
این نهنگ می‌گوید، پس از تبدیل شدن به یکی از اولین پذیرندگان بیت کوین و سرمایه‌گذاری بر روی توکن بایننس طی چند ماه پس از راه‌اندازی آن، او پا جای پای معامله‌گرانی که با خرید و فروش اتریوم ۲۰۰ میلیون دلار درآمد داشتند، گذاشت و نگاه خود را به روبی (Roobee) تغییر داد.

یکی از جنبه‌های فناوری ارزهای دیجیتال که به نوعی هم فرصت و هم تهدید محسوب می‌شود، بحث حریم خصوصی است. این‌که کاربران در زمان انجام تراکنش‌ها می‌توانند نام مستعار داشته باشند و یا ناشناس باقی بمانند یکی از موضوعات داغ مورد بحث است.

در حقیقت، انتقال مقادیر بسیار زیاد به صورت محرمانه می‌تواند تداعی کننده فعالیت‌های غیرقانونی باشد.

با این حال، پتانسیل و امکان سرمایه‌گذاری بی‌نام و نشان در ارزهای دیجیتال یکی از موارد استفاده مهم آن است. این فناوری جدید می‌تواند کاربران را از مهاجمان احتمالی‌ای که به دنبال قربانیان با سرمایه زیاد هستند، محافظت کند.

در حالی که حمایت مردمی نیروی محرکی برای پذیرش ارزهای دیجیتال است، این مساله هرگز برای جلب توجه به چند میلیونر تاثیرگذار نخواهد بود.

منبع: ccn

دیدگاهتان را بنویسید