شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
دانستنی‌های جهان کریپتو

ارزهای برتر و شکست‌ خورده ماه آوریل را بشناسید

ارزهای برتر و شکست‌ خورده ماه آوریل را بشناسید
نوشته شده توسط مدیریت

تعداد ارزهای برنده و بازنده در بین 10 ارز برتر در ماه آوریل تقریبا برابر است. 6 ارز افزایش داشته اند و 4 ارز کاهش را تجربه کرده اند، البته با در نظر گرفتن ارز پایدار تدر. در حالی که ارزهای برنده در بین 10 ارز برتر بیش از 10 درصد رشد داشته اند، هیچکدام از ارزهای بازنده این میزان سقوط نداشته اند. بالاترین سقوط را استلار داشته که باز هم کمتر از 10 درصد است.

اگر چه طبق روندی که در مقالات قبلی صورت می گرفت، ارزهای پایدار مثل تدر در این لیست بررسی نمی شدند، اما سقوط قیمت تدر به علت اخبار اخیر منتشر شده در مورد تدر و بیت فینکس به اندازه ای هست که نتوان آن را در نظر نگرفت. این ارز در ماه آوریل بیش از 1 درصد کاهش داشته است.

 

در بین 10 ارز برتر، تعداد ارزهایی که در ماه آوریل افزایش قیمت داشته اند به اندازه ماه مارس نیستند، اما می توان گفت که این روند افزایشی ادامه داشته است. بیت کوین کش با حدود 60 درصد افزایش در رتبه اول برندگان قرار گرفته است و پس از آن بیت کوین با 28 درصد رشد قرار دارد.

10 ارز برنده

بزرگترین برنده این ماه در بین 50 ارز برتر بیت کوین کش با 59 درصد افزایش قرار گرفته است. در رتبه بعدی کریپتودات کام چین(CRO) با حدود 55 درصد افزایش قرار دارد. کریپتودات کام چین قصد دارد کارت های اعتباری خود را در آمریکا و اروپا به زودی راه اندازی کند. همچنین شبکه اصلی خود را در سال جاری راه اندازی خواهد کرد.

حتی آخرین برنده ماه آوریل در بین 50 ارز برتر، یعنی تزوس(XTZ) روند بهبود قیمتی خود را مانند دو ماه گذشته ادامه داده است و توانسته در حدود 22 درصد رشد را ثبت کند.

بیت کوین کش از ماه مارس تا به حال روند افزایشی خود را حفظ کرده است. اگر چه در ماه مارس این افزایش 59 درصدی در بین سایر ارزها ناچیز بود، ولی در ماه آوریل با این میزان افزایش توانسته در رتبه اول قرار گیرد.

10 ارز بازنده

در رتبه اول بازندگان میکر(MKR) با نزدیک 27 درصد کاهش قرار گرفته است. بخشی از این افت می تواند به دلیل درگیری های داخلی میکر دائو باشد. در رتبه بعد ویوز(WAVES) با 22 درصد کاهش و سپس کوانتوم(QTUM) با 17 درصد کاهش قرار گرفته اند.

در پایین ترین رتبه زیلیکا(ZIL) با نزدیک 12 درصد افت قرار دارد. مقدار کاهش در بین بازنده ها در مقایسه با میزان افزایش در بین برنده ها، هنگامی که با ماه قبل از آوریل مقایسه می شود، نشان می دهد که مقدار صعود کمتر از چیزی است که پیش بینی می شده است. با این حال میزان کاهش به اندازه ای نیست که موجب ترس و وحشت شود.

برندگان و بازندگان در 100 و 200 ارز برتر
در بین 100 ارز برتر، در رتبه اول برندگان در ماه آوریل وست چین (VEST) با 120 درصد افزایش قرار دارد. در رتبه بعد موناکوین(MONA) قرار گرفته که 115 درصد افزایش یافته است. بیت کوین کش و کریپتودات کام چین در رتبه بعد قرار می گیرند. در بین 200 ارز برتر، وضعیت بسیار بهتر است. ای دی یوکر(EKT) که در رتبه اول قرار گرفته است، یک جهش 440 درصدی داشته.

در لیست بازندگان، نسبت به ماه مارس تغییراتی دیده می شود. ماکسیماین کوین(MXM) که در ماه مارس جزو بزرگترین برنده ها بود، در ماه آوریل در رتبه اول بازندگان با 62 درصد کاهش قرار گرفته است. در بین 200 ارز برتر نیز در رتبه نخست بازندگان قرار دارد. این روند بدین معنی است که هیچ ارزی در این محدوده تا این حد کاهش نداشته است.

(منبع: کوین‌سرا)

دیدگاهتان را بنویسید