شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

و دوباره جان مکافی: بیت کوین یک میلیون دلاری خواهد شد

و دوباره جان مکافی: بیت کوین یک میلیون دلاری خواهد شد
نوشته شده توسط مدیریت

جان مکافی (John Mcafee) در پاسخ به مقاله‌ای که وبسایت U.today در روز جمعه منتشر کرد، مدعی شد که هیچ راهی وجود ندارد که بیت کوین در پایان سال ۲۰۲۱ ارزشی کمتر از یک میلیون دلار داشته باشد.

U.today جمعه هفته گذشته در مورد توئیت‌های تعدادی از تحلیلگران کریپتو، مقاله‌ای نوشت. این افراد انتظار دارند در پایان ۲۰۲۱ قیمت بیت کوین به ۳۳۰ هزار دلار برسد.

اگرچه جان مکافی، کسی که به دنبال صندلی ریاست جمهوری آمریکاست، طور دیگری فکر می‌کند. او هنوز ادعا می‌کند در پایان سال ۲۰۲۱ قیمت بیت کوین حداقل یک میلیون دلار خواهد بود. او جواب خود به این مقاله را در توئیتر خود داد.

جان ٠کافی

مکافی با پیش بینی‌هایش باز می‌گردد
در سال‌های اخیر جان مکافی به دلیل جسارتش در پیش بینی قیمت بیت کوین در جامعه کریپتو به شهرت رسیده است. او اول مدعی شد که قیمت بیت کوین به زودی به ۵۰۰ هزار دلار خواهد رسید اما بعدا به این عدد افزود و پیش بینیش را به یک میلیون دلار رساند.

زمانی که با شروع سال ۲۰۱۸، بازار کریپتو وارد بازار نزولی شد و قیمت بیت کوین مرتب کاهش می‌یافت، همه در جامعه کریپتو منتظر بودند که او پیش بینیش را تغییر دهد. اما او در حال حاضر کمپینی برای تصاحب صندلی ریاست جمهوری آمریکا به راه انداخته است و کماکان اصرار دارد که بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ به قیمتی که قول داده است، یعنی یک میلیون دلار خواهد رسید.

تحلیلگران ریاضی بلد نیستند و نمی توانند جمع و تفریق کنند
او در توئیت اخیر خود گفته است که هرکس بتواند جمع و تفریق کند، می‌داند که قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ نمی تواند کمتر از یک میلیون دلار باشد.

اگرچه به نظر می‌رسد که یک میلیون دلار قیمت غیرقابل باوری است، اما جان مکافی چندین بار ادعا کرده است که این پیش بینی حتی یک تخمین محافظه کارانه است. طبق گزارشات، مکافی با امیدواری توضیح داد که افزایش تعداد تراکنش ها و افرادی که از شبکه بیت کوین استفاده می‌کنند بیانگر این است که ارزش واقعی بیت کوین در حال رشد چشمگیر است.

منبع u.today

دیدگاهتان را بنویسید