شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

ارزدیجیتال اعتماد میلیاردها را برای سرمایه‌گذاری جلب کرده است

ارزدیجیتال اعتماد میلیاردها را برای سرمایه‌گذاری جلب کرده است
نوشته شده توسط مدیریت

 

طبق نظرسنجی شرکت مشاوره مالی DeVere Group گروه دیویر، ۶۸ درصد افراد پر درآمد جهان بر روی ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند و یا اینکه درصدد سرمایه گذاری بر روی آن تا پایان سال ۲۰۲۲ می‌باشند. گروه دیویر بیش از ۱۰ میلیارد دلار و ۸۰ هزار مشتری در بیش از ۱۰۰ کشور را تحت مشاوره دارد.

این گزارش اذعان داشت بیش از دو سوم افراد جهان که ارزش دارایی آنها بیش از یک میلیون پوند یا ۱.۳ میلیون دلار است، بر روی ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین، اتر و ریپل سرمایه گذاری خواهند کرد.

در این نظرسنجی بیش از ۷۰۰ مشتری گروه دیویر در کشورهای بزرگی همچون ایالات متحده، بریتانیا، استرالیا، ژاپن، قطر، سوییس، مکزیک، هنگ کنگ، اسپانیا، فرانسه، آلمان، آفریقای جنوبی و امارات متحده عربی شرکت داشتند.

نایجل گرین موسس و مدیرعامل گروه دیویر به پنج عامل برای توجه افراد پردرآمد جهان به کریپتو خاطر نشان کرد. طبق سخنان گرین، دلیل اول این است که ارزهای دیجیتال فرا مرزی و بین المللی می‌باشند و این امر دسترس بودن این دارایی ها را در سراسر جهان امکان پذیر می‌سازد.

عامل بعدی این نکته است که کریپتو مناسب روند جهانی افزایش دیجیتالی شدن امور مختلف و قابلیت کریپتو برای ارائه راهکارها در جهت حل مشکلات دنیای واقعی نظیر انتقال بین المللی پول و هم چنین پذیرش توسط نسل جوان و حضور فعال سرمایه گذارهای سازمانی است.

گرین در ادامه بیان کرد که پس از جلب اعتماد کامل مردم توسط کریپتو، دیگر مانع و محدودیتی برای ارزهای دیجیتال وجود نخواهد داشت. وی سخنان خود را اینگونه به پایان رساند که نظرسنجی اخیر، نوعی افزایش خوش بینی بین المللی نسبت به کریپتو را نشان داده است.

این نظرسنجی در بحبوحه روند صعودی بازار انجام شده است که در آن، بیت کوین برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ از مرز قیمت ۵۸۰۰ دلار عبور کرد.

روز گذشته شرکت آمریکایی مدیریت دارایی های فیدلیتی نتایج نظرسنجی جدیدی را منتشر کرد. این نتایج بیانگر این موضوع بود که ۲۲ درصد سرمایه گذارهای سازمانی دارای ارز دیجیتال می‌باشند.

منبع cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید