شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

کوین مارکت کپ: این صرافی‌ها حذف می‌شوند!

کوین مارکت کپ: این صرافی‌ها حذف می‌شوند!
نوشته شده توسط مدیریت

کوین مارکت کپ، سایت بررسی بازار ارزهای رمزنگاری، دو روز گذشته و در ششمین سالگرد خود اعلام کرد که صرافی هایی که تا ماه ژوئن اطلاعات خواسته شده از آنها را ارائه ندهند، از لیست خود حذف می کند.

کوین مارکت کپ که منبعی از اطلاعات در مورد تمام ارزهای رمزنگاری است، اعلامیه هایی را برای جشن ششمین سالگرد خود اعلام کرده است.

این سایت همچنین اعلام کرد که یک معاهده جدید به نام DATA را برای ارائه شفافیت بیشتر، پاسخگویی و مشخص کردن هدف پروژه ها در فضای رمزنگاری اضافه کرده است.

کوین مارکت کپ اعلام کرد که در حال حاضر بسیاری از صرافی ها از جمله اکی اکس، هیوبی، لیکوئید، آپ بیت، ای دکس، اوشن اکس، گیت آی او، کیو کوین، هیت بی تی سی و بیت فینکس به این معاهده پیوسته اند.

به عنوان بخشی از برنامه افزایش شفافیت، کوین مارکت کپ ارائه اطلاعات API (رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار) را برای صرافی ها اجباری کرده است. این اطلاعات شامل داده های به روز مبادلات خود و داده های سفارش ها به صورت زنده است. کوین مارکت کپ، ضمن اعلام این که ارائه این اطلاعات اجباری است، عنوان کرد هر صرافی که این اطلاعات اجباری را ارائه ندهد در تنظیمات مربوط به قیمت و حجم، در نظر گرفته نخواهد شد.

کوین مارکت کپ اشاره کرد که صرافی ها در حال حاضر کمتر از 45 روز برای ارسال اطلاعات درخواست شده زمان دارند. این تغییرات در 14 ژوئن 2019 اعمال خواهد شد.

علاوه بر تعهد اعلام شده DATA، کوین مارکت کپ ویژگی های جدیدی مانند مرورگر بلاکِ کوین مارکت کپ، کوین مارکت کپ شاپ و اپلیکیشن تلفن همراه کوین مارکت کپ را نیز اضافه می کند.

این تغییرات جدید کوین مارکت کپ از زمانی آغاز شد که بحث هایی جنجالی در مورد آماری که در کوین مارکت کپ منتشر می شود، به وجود آمد. در تاریخ 20 مارس شرکت ارائه دهنده شاخص مالی ارزهای رمزنگاری Bitwise Asset، طی تحقیقاتی که انجام داده بود اعلام کرد که 95 درصد از صرافی ها احتمالا حجم مبادلات غیرواقعی و ساختگی را اعلام می کنند. به دنبال این تحلیل، کوین مارکت کپ رسما اعلام کرد که قصد دارد در رتبه بندی صرافی ها تجدید نظر کند.

(منبع: کوین‌سرا)

دیدگاهتان را بنویسید