شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

تعلیق صرافی بیت‌کوین جنریشن BTGN

تعلیق صرافی بیت‌کوین جنریشن BTGN
نوشته شده توسط مدیریت

 

کمسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) تعلیق تمام معاملات اوراق بهادار صرافی بیت کوین جنریشن (BTGN)، اولین صرافی رمزنگاری عمومی، گامی دیگر در پذیرش ارزهای رمزنگاری به عقب برداشت.

تعلیق معاملات این صرافی از ساعت 9:30 صبح به وقت منطقه زمانی شرقی (EDT) تا 11:59 عصر در دهم ماه مه اتفاق خواهد افتاد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اعلام کرد این یک تعلیق موقت برای معاملات اوراق بهادار بیت کوین جنریشن خواهد بود. بیت کوین جنریشن یک صرافی رمزنگاری عمومی در بارتل سویل ایالت اوکلاهامای آمریکا است.

ظاهرا علت این تعلیق، نگرانی در مورد صحت و اعتبار اطلاعات این صرافی در بازار است. این تنظیم کننده به خصوص به اظهارات عمومی این صرافی در مورد پایداری یک اوراق قرضه که طبق ادعای آن از یک نهاد انگلیسی خریداری شده است، اشاره می کند.

علاوه بر این، میزان سهام مشترک بیت کوین جنریشن و فعالیت تبلیغاتی آن مورد سوال قرار گرفتند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیز نگران تاثیر فعالیت تبلیغاتی آن بر روی بازار است. حتی در رابطه با نبود اطلاعات عمومی در مورد وضعیت مالی بیت کوین جنریشن شک و تردید وجود دارد.

عواقب تجاری
کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به وضوح اعلام کرده که همه سهامداران، سرمایه گذاران بلند مدت، یا معامله گران، نگرانی های فوق را خیلی جدی بگیرند. آنها هنگام بررسی اطلاعات موجود و نیز اطلاعاتی که بعدا توسط صرافی ها ارائه می شود باید بشدت محتاط باشند.

علاوه بر این، تمام کارگزاران و معامله گران بورس باید متوجه باشند که هیچ قیمتی را حتی بعد از رفع تعلیق، نباید ارائه دهند، مگر اینکه با مقررات قانون 15c2-11 کاملا برابری داشته باشد. کارگزاران و معامله گرانی که به هر طریق ناقض این قانون باشند، علیه آنها اقدام فوری انجام خواهد گرفت.

ارائه قوانین بیشتر علیه بیت کوین از طرف قانون گذاران
در حالی که سرنوشت ارائه صندوق قابل معامله در بورس (ETF) همچنان معلق قرار دارد و بسیاری از شرکت های رمزنگاری در مورد ارائه قراردادهای آتی بلاتکلیف مانده اند، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا هنوز اقدامات خصمانه دیگری را علیه بیت کوین انجام می دهد.

در اکتبر سال گذشته، این تنظیم کننده ی آمریکایی نیز تجارت اوراق بهادار را در امریکن ریتیل گروپ (ARGB) بر سر ادعاهای دروغین در مورد ارز رمزنگاری، به تعلیق درآورد.

دیدگاهتان را بنویسید