شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

امارات بزرگترین فروشندۀ توکن جهان

امارات بزرگترین فروشندۀ توکن جهان
نوشته شده توسط مدیریت

با توجه به داده های اخیر کوین اسکجول، امارات متحده عربی (UAE) تاکنون رتبه ی بزرگترین کشور در فروش توکن رمزنگاری امسال را داشته است.

بیش از 25 درصد سرمایه گذاری های مربوط به توکن از شروع سال 2019 متعلق به دبی است که معادل با 210.5 میلیون دلار می باشد.

جزایر کیمن در رتبه دوم، سرمایه ای به میزان 103.8 میلیون دلار و سنگاپور در رتبه سوم سرمایه ای به میزان 89.7 میلیون دلار را به فروش توکن اختصاص داده اند.

با این که آمریکا مدت هاست که در فروش توکن پیشرو بوده است، داده ها نشان می دهد که این کشور از ماه ژانویه به جایگاه ششم تنزل پیدا کرده است. سرمایه گذاران آمریکایی به میزان 37.2 میلیون دلار را در گرو فروش توکن گذاشته اند. این مقدار تقریبا یک پنجم سرمایه گذاری های انجام گرفته در دبی است.

افزایش سرمایه گذاری های امارات در فضای رمزنگاری آنی بود، زیرا این کشور در سال 2018 حتی در بین ده کشور برتر فروش توکن دیجیتال قرار نداشت.

با توجه به بررسی های دقیق و موشکافانه عرضه اولیه سکه (ICOs) توسط آمریکا در ماه های اخیر، الکس بولا، مدیرعامل کوین اسکجول خطاب به بلومبرگ گفت:

به دلیل مسائل مقرراتی، ما همچنان شاهد فاصله گرفتن آمریکا از این نوع سرمایه گذاری هستیم.

با توجه به خبرگزاری بلومبرگ، دو فروش بزرگ توکن، دبی را در این رتبه بندی مسلط کرده اند. اولین توکن GCBIB نام دارد که محصولات بانکی را برای کاربران رمزنگاری توسعه می دهد و دومین توکن، بولتون کوین نام دارد. این سرمایه گذاری، پیشنهاد کسب و کار را در بنگاه املاک و استخراج رمزنگاری ارائه می دهد.

وقتی کشورهای پرفروش توکن را از طریق داده های کوین اسکجول چک میکنیم، داستان از قراری دیگر است.

امارات متحده عربی قصد دارد به واسطه ی قانون گذاری های جدید در رابطه با ارزهای رمزنگاری، یک مقصد اصلی برای کسب و کارهای بلاک چین شود. در ماه ژانویه، امارات متحده عربی و عربستان سعودی برنامه ی خود را مبنی بر همکاری جهت ایجاد یک ارز دیجیتال به منظور تسهیل تراکنش های بین مرزی بین این دو کشور اعلام کردند.

(منبع: coinsara)

دیدگاهتان را بنویسید