شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

نسل دوم گوشی‌های بلاکچینی تایوان در راهند

نسل دوم گوشی‌های بلاکچینی تایوان در راهند
نوشته شده توسط مدیریت

نسل دوم گوشی‌های بلاکچینی تایوان در راهند

 

به گزارش خبرگزاری تایوان، قرار است که دفتر مرکزی تولید قطعات الکترونیک اچ‌تی‌سی (HTC) در تایوان، نسل دوم تلفن‌های همراه مبتنی بر بلاک چین خود را در نیمه دوم سال جاری عرضه کند تا حضور خود در را در بازار جهانی گوشی‌های بلاک چینی افزایش دهد.

این خبر توسط فیل چن (Phil Chen)، مدیر ارشد بخش غیرمتمرکز شرکت HTC در سخنرانی کلیدی‌اش در رابطه با تمرکززدایی، اعلام شد. این سخنرانی در روز جمعه، ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) در یک گردهمایی با موضوع روند سرمایه‌گذاری انجام شد.

چن اظهار داشت که توسعه فناوری بلاک چین هنوز در مرحله ابتدایی خود قرار دارد، اما او آینده‌ای را می‌بیند که در آن پیشرفت‌های این فناوری، پتانسیل‌های تجاری بزرگی را بالفعل خواهند کرد. این خبرگزاری به نقل از او نوشت:

این مساله می‌تواند مشابه ارزش تجاری نفت از سال ۱۹۰۰ به بعد باشد.

وی با تاکید بر ارزش این فناوری دست نخورده و بدیع افزود:

مزیت بلاک چین در دسترسی به اطلاعاتی است که در عین حال کاربران را از در امان بودن حریم خصوصیشان خاطر جمع نگه می‌دارد.

شرکت HTC اولین گوشی همراه بلاک چینی خود را با نام اکسودوس (Exodus) در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ رونمایی کرد و فروش آن انتظارات این شرکت را برآورده کرده است.

چن اذعان داشت، علاوه بر عرضه جدیدترین نسخه تلفن همراه مبتنی بر بلاک چین، HTC به دنبال راه‌اندازی یک خط تولید مدیریت دارایی دیجیتال از جمله برنامه‌های کاربردی مرتبط با ارزهای دیجیتال است.

این مصرف‌کننده بزرگ محصولات الکترونیکی اخیرا اعلام کرد که قصد دارد بر روی صندوق بلاک چینی اثبات سرمایه (Proof of Capital) به مبلغ ۵۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کند. این اقدام شامل توسعه تلفن‌های همراه بلاک چینی این شرکت خواهد بود.

(منبع: taiwannews)

دیدگاهتان را بنویسید