شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
انواع ارزهای دیجیتال

آشنایی با ارز دیجیتال باثبات پکس pax

آشنایی با ارز دیجیتال باثبات پکس pax
نوشته شده توسط مدیریت

ارز دیجیتال با ثبات که در مقابل دلار یا دیگر دارایی های ارزشمند قیمت گذاری می شوند با هدف حفظ ارزش سرمایه تریدرها به بازار عرضه میشوند. پس از چالش های تتر در هفته گذشته استیبل کوین های دیگر نیز مورد توجه قرار گرفته اند که یکی از آن ها PAX است. این توکن توسط استارت‌آپ بلاکچین پکسوس (Paxos) با پشتیبانی قانونی ایالت نیویورک عرضه شده است.
توکن استاندارد پکسوس که به تازگی عرضه و تایید شده است و توسط دپارتمان خدمات مالی ایالت نیویورک NYDFS قانونمد خواهد شد، به طور کامل با دلار آمریکا پشتیبانی شده است. قابل ذکر است پکسوس یک متصدی واجد شرایط است، به این معنا که به طور قانونی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تایید و قانونمند شده است تا سرمایه مشتریان را حفظ و نگهداری کند.

توکن استاندارد پکسوس به منظور ارائه نقدشوندگی به معاملات سرمایه گذاران در دارایی کریپتو طراحی شده است. توکن استاندارد پکسوس این امر را با ارائه جایگزین های دیجیتال برای پول نقد انجام می‌دهد و انجام تراکنش آنی را میسر می‌کند.

چارلز کاسکاریا موسس و مدیر عامل پکسوس در بیانیه ای گفت که هدف استیبل کوین جدید، ارائه بازارهای مالی با قابلیت انجام تراکنش به وسیله دارایی های پشتیبانی شده توسط دلاری است که از فناوری بلاک‌ چین بهره می‌برند. کاسکاریا توکن جدید را پیشرفت چشمگیری در دارایی های دیجیتال خواند و اذعان داشت:

در بازار فعلی، بزرگترین موانع برای پذیرش دارایی دیجیتال، اعتماد و نوسان قیمت آن ها می‌باشد. با قانونمند شدن استیبل کوین با پشتیبانی یک به یک دلار، ما معتقدیم دارایی را ارائه می‌دهیم که کاربرد پول را بهبود می‌بخشد.

این استیبل کوین که بر اساس استاندارد ERC-20 اتریوم ایجاد شده است، می‌تواند بین دو‌ کیف پول در شبکه اتریوم انتقال یابد. هرچند در عرضه این استیبل کوین خاطر نشان شده است که فقط مشتریان مورد تایید پکسوس می‌توانند توکن ها را در وبسایت شرکت خریداری یا دریافت کنند. به منظور حفظ ارزش استیبل کوین، توکن ها پس از بازخرید از بین خواهند رفت، در حالی که توکن های در گردش در اختیار شرکت باقی خواهند ماند.
به عنوان بخشی از خدمات، هر سرمایه گذاری که برای انجام معاملات از صرافی itBit پکسوس یا میز معاملاتی پیشخوان پکسوس استفاده کند، می‌تواند با استفاده از توکن استاندارد PAX سریعا موجودی ارز دیجیتال خود را نقد کند. این توکن در صرافی های دیگر با اسم PAX لیست خواهد شد. این شرکت در حال حاضر تاییدیه های قانونی NYDFS را دریافت کرده است.

منبع: blockmag

دیدگاهتان را بنویسید