شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

موسسه ویس: بایننس کوین بیت کوین جدید است

موسسه ویس: بایننس کوین بیت کوین جدید است
نوشته شده توسط مدیریت

موسسه ویس: بایننس کوین بیت کوین جدید است

خوان ویلاورد، اقتصاددان و ریاضیدانی است که به تجزیه و تحلیل ارزهای رمزنگاری از سال 2012 مشغول است. او رهبری تیم آنالیز و برنامه نویسی کامپیوتر Weiss Ratings که رتبه بندی ارزهای رمزنگاری را در این سایت انجام می دهند، به عهده دارد.

با وجود قدرت درونی اتریوم، گرایش بازار آن بدون حرکت باقی مانده است. در طول 24 ساعت گذشته، علیرغم پیشرفت سریع قیمت بیت کوین به سطوح بالای آن در سال 2019، اتریوم تنها توانست 3.1 درصد افزایش یابد.

از آنجا که توکن بومی بایننس برای اجرای نقش مهم دگرگونی این صرافی به اکوسیستم نامتمرکز طراحی شده است، در این ضمن، این توکن به یکی از بهترین ارزهای سال 2019 از نظر عملکرد تبدیل شده است.

قبل از اینکه بایننس اولین مبانی صرافی غیرمتمرکز خود را سه شنبه منتشر ساخت، این توکن رکود جدیدی را در آخر هفته بدست آورد و قبل از اینکه دچار یک اصلاح جزئی شود تا حدود 25 دلار افزایش یافت.

روز گذشته، اصلاح قیمت بایننس کوین به روند خود ادامه داد و 0.5 درصد از ارزش آن را کسر کرد.

در این باره مقامات ویس ریتینگز در توییتر نوشتند:

به نظر می رسد توکن بایننس در حال حاضر ارز پیشرو بازار است. هنگامی که روند بایننس کوین صعودی است، روند بازار نیز صعودی است و برعکس. آیا بایننس کوین یک بیت کوین جدید خواهد بود؟

البته این مقایسه با توجه به اینکه بایننس کوین به پشتوانه یک شرکت متمرکز است، در حالی که بیت کوین همانطور که بوده باقی مانده، گیج کننده است.

دیدگاهتان را بنویسید