شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

ژائو از هم پاشیدن اتریوم توسط بایننس کوین را تکذیب کرد

ژائو از هم پاشیدن اتریوم توسط بایننس کوین را تکذیب کرد
نوشته شده توسط مدیریت

ژائو از هم پاشیدن اتریوم توسط بایننس کوین را تکذیب کرد

مدیرعامل بزرگترین صرافی جهان تعریف غیرمنتظره ای را برای رقیب خود انتشار داد. اما ظاهرا بازارها تمایلی به پیروی از او نداشتند.

ژانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس طی مجموعه ای از توییت ها در 22 آوریل از پروژه های مختلف بلاک چین در صنعت رمزنگاری خواستار صبر و شکیبایی شد.

او گفت که کاربران نباید ارز خاصی را تحت انتقاد قرار داده تا بدین وسیله سایر ارزها را پر جلوه نمایان کنند. او حتی برای ارز خود، بایننس کوین (BNB) استثنا قائل نشد.

ژائو در پاسخ به توییتی که در آن گفته شده بود بایننس کوین بر روی اتریوم، بزرگترین آلت کوین تاثیر ویران کننده ای خواهد داشت، نوشت:

من پیشرفت بایننس کوین را دوست دارم اما نباید هیچ ارز دیگری را تحقیر کنیم. با توجه به ویژگی های اتریوم، این ارز قادر به انجام کارهای بسیار بیشتری نسبت به بایننس کوین است. بیایید تا همه در کنار هم پیشرفت کنیم. در حالی که ژائو به عدم جانبداری از ارزها معروف است، حمایت وی از اتریوم در اینجا کاملا واضح است.

طبق گزارشات، اساس عرضه اولیه سکه (ICO) به ویژه اییاس (EOS) و ترون جاستین سان (TRX) در طول سال گذشته با موجی از انتقادات تازه واردان به لرزه درآمد.

جاستین سان برای نشان دادن عدم علاقه خود به اتریوم به صورت شفاهی از آن انتقاد می کند و به طور پیوسته ارزهایی که از بلاک چین آن استفاده می کنند را توصیه به جابجایی می کند. هر چند، ژائو فعالانه هم شبکه اتریوم و هم افرادی که آن را توسعه داده و نگهداری می کنند را مورد تمجید قرار داد.

او افزود:

جامعه توسعه دهندگان اتریوم بی نظیر هستند. آنها فعالیت های بسیار متفاوتی انجام می دهند. جامعه توسعه دهندگان بایننس کوین کوچک هستند. آنها تنها بر روی یک چیز تمرکز کرده اند. بیاید ببینیم که چگونه فعالیت می کند.

(منبع: coinsara)

 

دیدگاهتان را بنویسید