شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

عرضه ارزدیجیتال باثباتTrueAUD با پشتوانه دلار استرالیا

عرضه ارزدیجیتال باثباتTrueAUD با پشتوانه دلار استرالیا
نوشته شده توسط مدیریت

شرکت تراست توکن (TrustToken) که پیش از این رمزارز باثبات (استیبل‌کوین) ترویو‌اس‌دی (TrueUSD) را با پشتوانه دلار آمریکا منتشر کرده بود، به تازگی اعلام کرد استیبل‌کوین جدیدی با پشتوانه دلار استرالیا را وارد بازار کرده است.

این استیبل‌کوین تروای‌یو‌دی (TrueAUD) نام دارد. گفتنی است اقدامات برای قرارگیری این استیبل‌کوین در فهرست صرافی‌های ارز دیجیتال به انجام رسیده و به زودی، کاربران می‌توانند به خرید و فروش آن بپردازند.

تروای‌یو‌دی از نظر فنی و نیز استانداردهای قانونی شباهت زیادی به ترویو‌اس‌دی دارد. شرکت تراست‌توکن اعلام کرده که مبلغ پشتوانه این توکن جدید را در قالب حسابی مجزا نزد یک طرف ثالث نگهداری می‌شود.

این شرکت همچنین قصد دارد از خدمات موسسه کوهن و شرکاء (Cohen & Co) برای حسابرسی خود استفاده کند. گفتنی است تراست توکن امکان مشاهده آنی پشتوانه توکن دارای پشتوانه دلار آمریکا را نیز فراهم کرده است. تراست توکن قصد دارد جلوی شبهه‌هایی که برای نمونه برای تتر وجود دارد را بگیرد.

تراست توکن در اوایل ماه آوریل ۲۰۱۹ نیز یک توکن با پشتوانه پوند انگلستان منتشر کرد. این توکن تروجی‌بی‌پی (TrueGBP) نام دارد. این شرکت همچنین قصد دارد یک رمزارز باثبات دیگر را با پشتوانه ین ژاپن هم منتشر کند.

انتشار استیبل‌کوین با پشتوانه دلار کانادا (TrueCAD) و نیز دلار هنگ کنگ (TrueHKD) در سه ماه دوم ۲۰۱۹ و همچنین استیبل‌کوین با پشتوانه یورو (TrueEuro) در سه ماهه سوم از دیگر برنامه‌های تراست توکن است.رمزارز باثبات (استیبل‌کوین) نوعی ارز دیجیتال بر بستر شبکه بلاک چین است که هر توکن پشتوانه‌ای با پول رسمی (نظیر دلار آمریکا) یا طلا دارد. تتر مشهورترین رمزارز باثبات است که البته جنجال‌های زیادی درباره پشتوانه آن وجود دارد. وان‌گرم نیز یک رمزارز باثبات دارای پشتوانه طلا است که توسط یک استارتاپ مستقر در امارات متحده عربی منتشر می‌شود.

برخی کارشناسان بر این باورند که رمزارزهای باثبات آینده بیت کوین را با خطری جدی روبرو می‌کنند.

 

منبعbitcoinexchangeguide.com

دیدگاهتان را بنویسید