شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

همکاری وایر کارت و تیم توسعۀ بلاکچین تلگرام

همکاری وایر کارت و تیم توسعۀ بلاکچین تلگرام
نوشته شده توسط مدیریت

همکاری وایر کارت و تیم توسعۀ بلاکچین تلگرام

 

تیم توسعه بلاک چینِ شبکه متن باز TON متعلق به پیام رسان تلگرام، با یک شرکت ارائه دهنده خدمات مالی آلمانی به نام وایر کارت اقدام به مشارکت کرد. عملکرد TON Labs به عنوان یک بخش دانش محور در راستای توسعه پروژه های غیر متمرکز قرار دارد که قصد دارد با وایر کارت به منظور توسعه ی محصولات مالی دیجیتال جدید همکاری کند.

این مشارکت یک هفته پس از اعلام منابع خبری در رابطه با تبدیل خصوصی TON به نسخه آزمایشی بتا ایجاد شد. در واقع این رویداد از زمان عرضه گسترده اولیه (ICO) ارز تلگرام در سال گذشته، یک لحظه سرنوشت ساز برای این پروژه محسوب می شود.

الکساندر فیلاتُوو، شریک مدیریتی Ton Labs در مطبوعات بیان کرد، “اضافه شدن بلاک چین TON به اکوسیستم در حال رشد تلگرام، فرصت های جدیدی را در کسب و کار و نوآوری تکنولوژیکی باز می کند.”

او افزود:

ما از مشارکت با یکی از پویا ترین و خلاق ترین شرکت های فناوری-مالی جهان با هدف ارائه راه حل های فناوری-مالی جدید به بازار بسیار خرسندیم.

اطلاعات بیشتر در مورد محصولاتی که این دو شرکت بر روی آنها کار خواهند کرد نامعلوم باقی خواهد ماند. وایر کارت در این باره می گوید، اعلامیه محصولات جدید در مراحل مختلف و بدون اعلام برنامه ی زمانی منتشر خواهند شد.

جرج وُن والدنفلز، معاون اجرایی وایر کارت افزود:

تجارب عظیم آنها (TON Labs) در فناوری بسیار مقیاس پذیر و راه حل های غیر متمرکز و همچنین رشد جهانی قوی پیام رسان تلگرام، برای موفقیت برنامه مشترک ما مهم خواهد بود.

(منبع: coinsara)

دیدگاهتان را بنویسید