شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

برتری بایننس کوین در برابر دلار

برتری بایننس کوین در برابر دلار
نوشته شده توسط مدیریت

بایننس کوین BNB از ابتدای سال 2019 عملکردی درخشان داشته است. این ارز از یکم ژانویه تاکنون 315 درصد افزایش داشته است. بایننس کوین موفق به شکستن رکورد بالاترین قیمت پیشین خود در 12 ژانویه 2018 شد.

اولین ارزی که از رکورد بالاترین قیمت خود را شکست
بایننس کوین یکی از ارزهای برتر است و امسال در برابر بیت کوین یک روند افزایشی داشته است. بایننس کوین نه تنها در برابر بیت کوین، بلکه در برابر دلار همچنان در حال افزایش است. این اولین ارزی است که توانسته رکورد بالاترین قیمت تاریخ خود را پشت سر بگذارد. بالاترین قیمت پیشین بایننس کوین در ماه ژانویه 2018 دقیقا حدود اوج حرکت صعودی تاریخی اتفاق افتاد. بایننس کوین در حال حاضر با قیمت حدود 23.23 دلار در حال معامله است. بر خلاف بیت کوین، بایننس کوین عملکردی باشکوه داشت و دوباره توانست به قیمت تاریخی خود برسد.

دلایل افزایش بایننس کوین
به یقین بیشتر از یک دلیل برای عملکرد قوی بایننس کوین در سال 2019 وجود دارد. پس بیاید تا به بعضی از آنها نظری بیاندازیم.

سودمند بودن
هدف اصلی بایننس کوین ارائه تخفیف های قابل توجه برای کارمزد انجام تراکنش ها به کسانی است که از این ارز برای پرداخت های خود استفاده می کنند.

طبق یک بیانیه رسمی، افرادی که از بایننس کوین برای پرداخت های خود استفاده می کنند، در سال اول شامل 50 درصد، سال دوم شامل 25 درصد، سال سوم شامل 12.5 درصد و در سال چهارم شامل 6.75 درصد تخفیف می شوند. این تخفیف برای کارمزدهای تراکنش ها، کارمزدهای واریزها، هزینه های قرار دادن در لیست و هر هزینه دیگری را شامل می شود.

سوزاندن توکن بایننس
عرضه اولیه بایننس کوین 200 میلیون برنامه ریزی شد. هر چند، شعبه مالتای آن گفت که به مقدار 20 درصد از سود سه ماهه ی خود را تا زمانی که 50 درصد تمام توکن های آن از بین بروند را خواهد سوزاند و تنها 100 میلیون بایننس کوین در گردش نگه خواهد داشت.

تاکنون، 7 رویداد سوزاندن انجام گرفته است که به واسطه ی آن در کل 10677344 توکن از گردش خارج شده است.

عرضه اولیه در صرافی (IEO)
بایننس نیز اولین صرافی رمزنگاری است که اقدام به عرضه اولیه ارزها (IEOs) در صرافی خود کرد. اساسا این رویدادها به منظور افزایش سرمایه پروژه های ارزی هستند که از این طریق، یک پروژه خاص را انتخاب کرده و توکن ها را از یک پلتفرم اختصاصی عرضه و آنها را برای مبادله بلافاصله در لیست خود قرار می دهد.

نکته جالب این است که شما فقط با استفاده از توکن بومی این صرافی قادر به شرکت در این رویداد هستید. از اینرو، افرادی که مایل به خرید این نوع عرضه هستند، ابتدا باید توکن بایننس را خریداری کنند. علاوه بر این، بایننس یک قانون جدید را مختص افرادی که مایل به نگهداری بایننس کوین به مدت حداقل 20 روز قبل از رویداد عرضه اولیه در صرافی هستند، وضع کرده است.

تاکنون لانچ پد بایننس چهار عرضه اولیه در صرافی را به انجام رسانده است. هر کدام از آنها تنها طی چندین ثانیه و با هزاران نفر در صف شرکت، به پایان رسیده اند.

بایننس چین
توسعه بزرگ دیگر بایننس راه اندازی شبکه اصلی آن برای صرافی غیرمتمرکز بایننس چین خود بوده است. شبکه بایننس یک هایپ جدی را در جامعه رمزنگاری به وجود آورد. به ویژه قیمت هر ارزی که به بایننس چین منتقل می شود افزایش پیدا می کند.

ژانگ پنگ ژائو
گرایش این جامعه به یقین در قیمت ارزهای رمزنگاری نقش موثری ایفا می کند و با اطمینان می توان گفت که ژانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، یکی از برجسته ترین افراد در فضای رمزنگاری است.

نه تنها به طور پیوسته دستاوردهای بایننس، بلکه پروژه های دیگری که مربوط به پذیرش کلی ارزهای رمزنگاری می شود را مطرح می کند. او نیز موفق به جذب بسیاری از مردم به این فضا شده است. این روند، بعد از این که او به قول خود برای حذف بیت کوین اس وی از لیست این صرافی به دلیل دشمنی مداوم بین کریگ رایت و برخی از اعضای این جامعه وفا کرد، خیلی بیشتر شد.

(منبع: coinsara)

دیدگاهتان را بنویسید