شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

تأثیر مثبت راه‌اندازی بلاکچین بایینس بر قیمت توکنBNB

تأثیر مثبت راه‌اندازی بلاکچین بایینس بر قیمت توکنBNB
نوشته شده توسط مدیریت

قیمت بایننس کوین به دلیل عرضه شبکه اصلی بایننس چین بیش از ۱۵ درصد افزایش قیمت مواجه شده و دومین ارز دیجیتالی است که از سال ۲۰۱۷ به چنین قیمت بالایی رسیده است

دیگر ارزهای دیجیتال که همانند BNB بودند و قبل از سال ۲۰۱۹ ایجاد شدند، اکنون تقریبا ۲۰ تا ۵۰ درصد با کاهش قیمت روبرو شده اند.

بایننس کوین در ۲۴ ساعت گذشته، پس از عرضه شبکه اصلی بایننس چین، افزایش ۱۵.۶۸ درصدی داشت و به قیمت ۲۵.۰۴ دلار رسید و از ابتدای سال جاری، افزایش ۳۰۹ درصدی را ثبت کرد.

افزایش قیمت BNB در مدت زمان تقریبا کوتاه این موضوع را بیان می‌کند که سرمایه گذاران دارایی های کریپتو به رشد بلندمدت این ارز دیجیتال مخصوصا در فضای صرافی غیرمتمرکز (DEX) برنامه‌های غیرمتمرکز (DApp) مطمئن هستند.

پس از عرضه شبکه اصلی بایننس چین، چندین پروژه بلاک چین نظیر رد پالس (Red Pulse) و میتریل ( Mithril) از پروتکل های قرارداد هوشمند نظیر اتریوم به بایننس چین انتقال یافتند.

بایننس

سایر پروژه های بزرگ نظیر Enjin که بر اساس گزارش‌ها، همکاری خود را با سامسونگ را آغاز کرده است، پشتیبانی از بایننس چین و BNB را اعلام کرد.

بایننس چین

هرچند قبل از عرضه شبکه اصلی بایننس چین، توکن BNB طی ۱۶ ماه بازار نزولی عملکرد بسیار خوبی در مقابل بیت کوین داشت.

عملکرد بسیار خوب BNB در سال ۲۰۱۸ عمدتا به دلیل مکانیزم سوزاندن کوین است. فرآیندی که در آن سود ایجاد شده توسط بایننس، برای بازخرید BNB از دارندگان این توکن مورد استفاده قرار گرفت.

روند افزایشی توکن BNB، پس از عرضه صرافی غیرمتمرکز در نیمه اول سال ۲۰۱۸ و هم چنین عرضه پروتکل بلاک چین بایننس، با رشد بیشتری همراه خواهد بود

در روزهای آتی، انتظار می‌رود که بایننس دومین جابه جایی بزرگ توکن در تاریخ بازار ارز دیجیتال را شروع کند که طی آن، توکن BNB که هم اکنون بر بستر اتریوم و توکن های ERC-20 است به بایننس چین انتقال خواهد یافت.

توکن BNB با ارزش ترین توکن اتریوم با ارزش بازار ۳.۴ میلیارد دلار باقی می‌ماند. دومین توکن با ارزش بر بستر اتریوم، میکر با ارزش بازار ۶۲۰ میلیون دلار است.

توکن های با ارزش اتریوم اگر قیمت توکن BNB به دلیل مکانیزم بازخرید، در سال ۲۰۱۸ عملکرد خوبی داشت و این عملکرد تا عرضه شبکه اصلی در سال ۲۰۱۹ نیز ادامه یابد، در نتیجه بایننس چین می‌تواند پتانسیل واقعی خود را در خصوص بلاک چین با ظرفیت بالا برای حفظ سودهای کسب شده نشان دهد.

اگرچه به نظر می‌رسد که تمرکز بایننس چین بر روی پشتیبانی از صرافی های غیرمتمرکز است، اما باید به سرمایه گذاران نشان دهد که پروژه هایی نظیر میتریل (Mithril) و سایر پلتفرم های بلاک چین که در نظر دارند‌ تا به بایننس چین انتقال یابند، می‌توانند بر بستر این پروتکل عملکرد یکپارچه و مناسبی داشته باشند.

اکنون نگاه سرمایه گذاران بر این موضوع متمرکز است که تیم بایننس چگونه برنامه های خود را برای صرافی غیرمتمرکز خود پیش می‌برد.

همچنین بایننس در آخرین اطلاع رسانی خود اعلام کرد که شبکه اصلی بایننس چین عرضه شده است. دسترسی عمومی و همینطور جابه جایی توکن BNB برو روی این شبکه اصلی در تاریخ ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) از ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت ایران صورت می گیرد.


منبعcryptoslate

دیدگاهتان را بنویسید