شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

ورود بیت‌کوین از بازار خرسی به سال گاوی!

ورود بیت‌کوین از بازار خرسی به سال گاوی!
نوشته شده توسط مدیریت

با توجه به عملکرد بیت کوین از آغاز سال ۲۰۱۹ و به ویژه در ماه آوریل برخی تحلیلگران بیان کردند که این ارز دیجیتال وارد سال گاوی شده است و قیمت بیت کوین افزایش می یابد.

زمستان بیت کوین به پایان رسید
طبق گفته تام لی مشاور فاندسترت بازار خرسی طولانی مدت سال ۲۰۱۸ به پایان رسیده است و دیگر مربوط به گذشته است. وی معتقد است که در حال حاضر اشتیاق قابل توجهی در احساسات بازار وجود دارد که منجر به افزایش انگیزه سرمایه گذاران برای بیت کوین می شود. وی توضیح داد:

اشتیاق ریسک یا خطر برای بیت کوین مثبت است. اگر شاخص S&P 500 یک انحراف معیار ۲.۵ ایجاد کند (همانطور که در سال پیش ایجاد کرد) و همچنین با وجود سرمایه گذرارانی که به دنبال نوسان قیمت هستند یک پایه قوی برای رشد بیت کوین ایجاد می شود.

تریدرها انتظار کاهش قیمت بیت کوین را دارند!

تام لی که به پیش بینی قیمت بیت کوین معروف است، معتقد است بیت کوین در سال ۲۰۱۹ به قیمت ۱۰ هزار دلار می رسد. وی اوایل ماه آوریل اعلام کرد با توجه به هزینه ماینینگ قیمت واقعی و منصفانه بیت کوین ۱۴ هزار دلار است.

وی همچنین بیان کرد نیروهای بازار فاندمنتال به سمت مثبتی حرکت می کنند. این حرکت تغییر موج عظیمی را ایجاد می کند که انتظار می رود قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ افزایش یابد.

سیاست های پولی غلط موجب پذیرش بیت کوین می شود
به نظر نعیم اسلام یکی از تحلیلگران، سیایت های پولی اخیر که توسط بانک های مرکزی در سراسر دنیا اتخاذ می شود بی ثبات هستند. این تحلیلگر افزود:

سیاست پولی تبدیل به مزاح و لطیفه شده است. بانک ها تنها کاری که کردند خرید سوخت و تورم قیمت های دارایی ها بود و این سوال پیش می آید که چگونه فدرال ریزرو مستقل است و همانطور که مشاهده می کنیم دیگر گزینه ای در دست ندارد و مردم به سمت دارایی های دیجیتال روی خواهند آورد.

تراویس کلاینگ از مدیریت دارایی Ikigai اخیرا دیدگاه مشابهی را بازگو کرد و گفت سیاست های بانک مرکزی بیشتر جنبه سیاسی دارند. به این ترتیب، تعداد بیشتری از مردم بیت کوین را به عنوان محافظت در برابر عدم اطمینان به سیاست های پولی غیر مسئولانه انتخاب می کنند.

در حال که تعدادی از تحلیلگران بر این باورند بیت کوین وارد روند گاوی ۲۰۱۹ شده است، اما همچنان مسائل مهمی وجود دارد که موجب پذیرش بیشتر ارزهای دیجیتال می شود.
تراویس اشر مدیر سرمایه گذاری شرکت دیجیتال کارنسی گفت مردم به دانش و آموزش بیشتری نیاز دارند تا قدردان بیت کوین و ارزهای دیجیتال باشند.

یک بررسی از مرکز تحقیقات روسیه نشان می دهد ۷۴ درصد از مردم روسیه با بیت کوین آشنا هستند اما تعداد انگشت شماری واقعا می دانند که این تکنولوژی چگونه کار می کند. وی همچنین ادامه داد:

اگر بخواهم روراست صحبت کنم باید بگویم همه چیز به دانش و میزان آگاهی مردم به این موضوع ربط دارد. مردم عادی نمی دانند که تکنولوژی بلاک چین چیست و این مسئله با سهام اینترنت در اواخر دهه ۹۰ متفاوت نیست.

منبع bitcoinist

دیدگاهتان را بنویسید