شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

عملکرد بهتر بایننس کوین از بیت کوین

عملکرد بهتر بایننس کوین از بیت کوین
نوشته شده توسط مدیریت

عملکرد بهتر بایننس کوین از بیت کوین

بایننس کوین، توکن بومی بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان از نظر حجم مبادلات، یعنی بایننس است. این ارز اخیرا افزایش و سود قابل توجهی را نصیب دارندگان خود کرده و حتی عملکرد بسیار بهتری از بیت کوین داشته است.

در حال حاضر قیمت بایننس کوین طبق اطلاعات سایت کوین سرا در حدود ۹٫۲ دلار یا ۰٫۰۰۲۶ بیت کوین است. قیمت این ارز بر اساس بیت کوین در روز گذشته به بالاترین سطح خود، طی عمر یک و نیم ساله خود رسیده است.

صرافی بایننس اولین بار در ۱۷ جولای ۲۰۱۷ ارز BNB را برای انجام مبادلات لیست کرد. قیمت این ارز در زمان عرضه اولیه برابر ۰٫۱ دلار بود که در مدت کوتاهی و در دسامبر ۲۰۱۷ شاهد یک افزایش ۹۶۰۰ درصدی بود. با این حال BNB پس از آن نیز همچنان به روند رشد خود تا رسیدن به بالاترین قیمت دلاری خود ادامه داد.

ارقام فعلی نشان دهنده یک کاهش ۵۸ درصدی BNB نسبت به قیمت ۲۲٫۴۸ دلاری آن است. این قیمت بالاترین قیمت این ارز بود که در ۱۲ ژانویه ۲۰۱۸ بدست آمد.

قیمت BNB نسبت به بیت کوین در طی چند هفته گذشته عملکرد بهتری داشته و افزایش یافته است. و نسبت به بیت کوین، ارز اول و رهبر بازار ارزهای رمزنگاری، در طول ۹۰ روز گذشته عملکرد قابل ملاحظه ای داشته است. به ویژه در هفت روز گذشته که یک افزایش ۳۵ درصدی داشته است. در حالی که در طی مدت مشابه، بیت کوین تنها ۵ درصد رشد کرده است.

(منبع: persianmine)

دیدگاهتان را بنویسید