شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

ارزش سه برابر شدۀ توکن بایننس BNB

ارزش سه برابر شدۀ توکن بایننس BNB
نوشته شده توسط مدیریت

ارزش سه برابر شدۀ توکن بایننس BNB

بایننس (Binance)، بزرگترین صرافی ارز های رمزپایه جهان بر اساس حجم مبادلات است و تمام عملیات های بایننس کوین، در بورس بایننس انجام می شود. این ارز در سال 2017 ارائه شد و در بلاک چین اتریوم کار می کند و دارای ثبات در بازار است. در سه ماه قبل ارزش این ارز سه برابر شده است و یکی از بهترین ارزها در بازار محسوب می شود.

ارزش فعلی این ارز 15 دلار است. بایننس داری بالاترین حجم تجارت در بازار است و با رتبه 7 بهترین عملکرد را در بازار ارزهای دیجیتال دارد. در حال حاضر این ارز با قیمت 15.22 دلار و 4% کاهش قیمت در معامله می شود. سرمایه فعلی این ارز 2148237 است و دارای حدود 142 میلیارد دلار سرمایه در گردش است. نمودار 24 ساعت قبل نشان می دهد که 207759179 دلار بایننس تجارت شده است.

بایننس کوین (BNB) چیست؟
بایننس یک ارز دیجیتالی است که توسط مشهورترین بازار ارزهای دیجیتال (بایننس) ارائه شد. این ارز برای معامله در بازار بایننس استفاده می شود. همچنین می توان از این ارز برای سایر بازارهای ارزهای دیجیتال استفاده کرد. در نهایت قرار است ۲۰۰ میلیون بایننس تولید شود. بایننس کوین یک توکن ERC ۲۰ در شبکه اتریوم بوده و نحوه‌ی توزیع آن به این صورت است که ۵۰ درصد از عرضه در ICO، میزان ۴۰ درصد برای تیم بایننس و ۱۰ درصد نیز به سرمایه گذاران Angel (سرمایه گذارانی هستند که مقدار زیادی از بایننس را یکجا خریداری کردند) اختصاص پیدا می‌کند.

قبلا از بایننس برای پرداخت هزینه تراکنش هایی استفاده می شد که بازارهای مختلف بر مشتری اعمال می کنند. با افزایش محبوبیت، بایننس به بازار تبادل ارز دیجیتال تبدیل شد. در حال حاضر، بایننس یکی از مهمترین بازارهایی است که در 24 ساعت 1 میلیارد دلار تجارت در آن انجام می شود. همانطور که می دانیم، یکی از سکه هایی است که پتانسیل رشد بالایی را دارد در ادامه به بررسی پیش بینی قیمت این ارز در سال 2019 می پردازیم با ما همراه باشید.

پیش بینی قیمت بایننس
شرکت Digital Coin Price پیش بینی هایی در مورد بایننس در هر 4 ماه ارائه می دهد. به گفته این شاخص در پایان سال 2019 قیمت بایننس به 22.86 می رسد.

شرکت Coin Fan که به خاطر پیش بینی های خوشبینانه اش معروف است. پیش بینی کرده است که تا انتهای سال 2019 قیمت این ارز به 109 و حتی 390 دلار برسد.

براساس پیش بینی هایی که Crypto Ground کرده است که قیمت بایننس در ماه های آتی به 6.42 دلار می رسد و در یک دوره 5 ساله به 28.17 دلار می رسد.

پیش بینی های Trading Beasts نیر نشان دهنده افزایش قیمت بایننس کوینتا انتهای سال 2019 به 12.33 دلار و تا انتهای سال 2020 به 26.92 دلار است.

در سال پیش رو برنامه ی اصلی بایننس ارائه DEX است. بلاک چین بایننس توسط dPoS شامل 11 نود کنترل می شود که از طریق Pbft مرکززدایی می شود. حتی ممکن است بایننس بلاکچین خود را به dex تغییر دهد. BNB نقش مهمی در این بلاک چین جدید بازی می کند و برای پرداخت هزینه های بازار استفاده می شود. انتظار می رود تا انتهای سال 2019 قیمت به 25 دلار برسد. در ماه مارس، بایننس رشد بی سابقه ای داشت و درحال حاضر این ارز رشد مداومی دارد که اساس پایدار این پروژه را نشان می دهد.

آینده بایننس کوین
بایننس قصد دارد تراست والت را به عنوان اولین ارز همراه (همراه با dex) ارائه دهد. بایننس برنامه دارد تا در دو پروژه بریزیلی شرکت کند و 20000 دلار آمریکا را به صورت وام از سرمایه گذران دریافت کند. به گفته موئدو، برنامه همکاری با بایننس باعث می شود بایننس تا سال 2020 حدود 25000 دلار دریافت کند. BNB پشتیبانی فوق العاده ای دارد و انتظار می رود میزان استفاده از آن چند برابر شود و یکی از 5 ارز برتر دنیا شود. انتظار می رود قیمت بایننس کوین تا سال 2020 به 49.85 دلار برسد. پیش بینی قیمت بایننس کوین نشان می دهد که قیمت این ارز برای مدت زیادی 487 درصد افزایش می یابد به عبارت دیگر انتظار می رود قیمت این ارز تا سال 2023 به 89.7 دلار برسد.

منبع: arzcell

دیدگاهتان را بنویسید