شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

احتمال رشد قیمت بیت کوین تا 250 درصد

احتمال رشد قیمت بیت کوین تا 250 درصد
نوشته شده توسط مدیریت

اگر چه بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به طرق مختلف قادر به رقابت با پی پال هستند، یکی از اعضای هیئت مدیره این شرکت اخیرا گزارشی را در مورد آینده ی سرنوشت ارزهای دیجیتال ارائه داد. او می گوید معتقد است که یک فرصت بسیار خوب برای موفقیت بیت کوین وجود دارد و در دهه ی آینده قادر به پذیرش گسترده خواهد بود.

ونسس کاسارس، مدیر عامل زاپو و یکی از بزرگترین ارائه دهندگان راه حل های نظارتی ارز دیجیتال و عضو هیئت مدیره پی پال، پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین را از طریق یک پست وبلاگ که اخیرا منتشر شد، مطرح کرد. او در این پست بیان می کند قیمت بیت کوین در آینده می تواند تا 250 درصد افزایش یابد.

کاسارس: حداقل شانس موفقیت بیت کوین 50 درصد است
کاسارس، که به طور واضح حمایت خود را از بیت کوین و بازار ارز دیجیتال از قبل نشان داده بود، تصور خود را از اینکه این فناوری نوظهور در آینده به کجا خواهد رسید، از طریق یک پست در وبلاگ کانا اَند کاتانا به انتشار گذاشت. او یک دلیل محکم برای اینکه چرا باید اکثریت کیف های اوراق بهادار بیش از 1 درصد سهام خود را به بیت کوین اختصاص دهند، مطرح کرد.

او در این پست به پذیرش در حال رشد، ورود پیوسته سرمایه گذاران جدید و افزایش قابل توجه در حجم مبادلات بیت کوین از زمان ایجاد آن، به عنوان تنها چندین دلیل در جهت حمایت از اینکه چرا این دارایی دیجیتال حداقل 50 درصد شانس موفقیت دارد، اشاره کرد.

او بیان کرد:

پس از ده سال عملکرد خوب و بی وقفه، وجود بیش از 60 میلیون سرمایه گذار، اضافه شدن بیش از 1 میلیون سرمایه گذار جدید در هر ماه و بیش از یک میلیارد دلار تراکنش در هر روز، بیت کوین شانس خوبی برای برنده شدن دارد. از نظر شخصی من با توجه به فرصت هایی که این ارز در اختیار دارد، شانس پیروزی آن 50 درصد است.

علیرغم این موضوع، کاراکاس بیان کرد با وجود فونداسیون های قدرتمندی که بیت کوین را دربرگرفته، بر این باور است که احتمال شکست آن حداقل 20 درصد خواهد بود.

او گفت:

بیت کوین یک آزمایش جذاب است. اما آن هنوز در حد همان آزمایش قرار دارد. طوری که هنوز احتمال شکست و بی ارزش شدن آن وجود دارد. از نظر شخصی من احتمال شکست بیت کوین حداقل 20 درصد است.

در صورت موفقیت بیت کوین، احتمال افزایش ارزش آن تا 1 میلیون دلار وجود دارد
اگر چه او به ارزیابی خود در مورد اینکه بیت کوین هنوز در یک مرحله آزمایشی قرار دارد، وفادار است و به همین ترتیب سرمایه گذاری در آن ممکن است خطر قابل توجهی را به دنبال داشته باشد، اما معتقد است ارزش آن ممکن است افزایش پیدا کرده و قیمت هر بیت کوین در دهه آینده بیش از 1 میلیون دلار افزایش یابد.

وی بیان کرد:

از نظر شخصی من احتمال موفقیت بیت کوین حداقل 50 درصد است. اگر بیت کوین پیروز شود، ممکن است هر بیت کوین بیش از 1 میلیون دلار در 7 الی 10 سال آینده ارزش داشته باشد.

با توجه به تحلیل فوق و نیز پتانسیل عظیمی که بیت کوین از بدست آوردن پذیرش گسترده و افزایش ارزش دارد، سرمایه گذارانی که متضرر شدند هنگامی که بیت کوین از قیمت بی سابقه خود عبور کند، احتمالا مقداری تسکین خواهند یافت.

(منبع: coinsara)

دیدگاهتان را بنویسید