شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

آیا آمازون از ارز دیجیتال استفاده خواهد کرد؟

آیا آمازون از ارز دیجیتال استفاده خواهد کرد؟
نوشته شده توسط مدیریت

آیا آمازون از ارز دیجیتال استفاده خواهد کرد؟

ژانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بزرگترین صرافی جهان گفت، نمی داند چرا همه ی تجارت های اینترنتی از ارزهای دیجیتال پشتیبانی نمی کنند. در چندین توییت، ژائو پیش بینی میکند تجارت اینترنتی بزرگ آمازون در نهایت ارز دیجیتال خود را راه اندازی خواهد کرد.

من متوجه نمیشوم چرا همه ی تجارت های مبتنی بر اینترنت (غیر فیزیکی) از ارزهای دیجیتال برای پرداخت های خود استفاده نمی کنند. بکارگیری ارز دیجیتال نسبت به درگاه های پرداخت سنتی آسان تر، سریعتر و ارزانتر است. کاغذ بازی کمتری دارد و به جمعیت و جغرافیای متنوع تری وابسته است.

آمازون دیر یا زود اقدام به ارائه یک ارز خواهد کرد.

این اولین بار نیست که ژائو، آمازون را به عنوان یک پتانسیل اصلی برای استفاده از ارز دیجیتال مشخص کرده است. ژائو در ماه دسامبر گفت، او منتظر است آمازون ارز فیات را رها کرده و وارد اکوسیستم ارز دیجیتال شود.

طبق گزارش سی.ان.بی.سی، این هفته بسیاری از فروشندگان بزرگ آمازون، از شرکت ارائه دهنده خدمات انتقالات بین المللی اخطار دریافت کردند. ورلد فرست که در لندن مستقر است، هشدار داد:

کسب و کار آن در آمریکا بسته شد.

در این ایمیل بیان شد، ما به این منظور ایمیل ارسال می کنیم تا از خبری که شما را مانند مشتری آمریکایی ورلد فرست تحت تاثیر قرار می دهد، آگاه سازیم. سهامداران ورلد فرست تصمیم گرفته اند روابط خود را با آمریکا قطع کنند. به این ترتیب دیگر قادر به ارائه محصولات و خدمات خود به شما نخواهیم بود.

بیت کوین، ریپل، اتریوم
وی.سی ترید، یک صرافی رمزنگاری است که توسط غول بانکداری ژاپن به نام اس.بی.آی هلدینگ راه اندازی شده است. طبق گفته ی این صرافی اکنون برداشت (withdrawals) از طریق بیت کوین، XRP و اتریوم فراهم شده است.

این صرافی ابتدا در ماه دسامبر، واریزها (deposits) را برای بیت کوین، ریپل و اتریوم اضافه کرد. با توجه به اینکه سرمایه گذار اس.بی.آی ریپل، مشتریان خود را که بیش از 23 میلیون نفر هستند، در این فضا قرار داده، مبادلات رمزنگاری به زودی راه اندازی خواهد شد.

ترون
صرافی آمریکائی بیترکس، جدیدترین پلتفرمی است که از اِیردراپ های ماهانه توکن BTT پشتیبانی می کند. در حال حاضر صرافی های بایننس، کوینکس، ایندوداکس و اِی.بی.سی.سی، نیز اعلام کردند که از این توکن پشتیبانی می کنند.

کاردانو
IOHK، شرکت ارائه دهنده کاردانو، تایید کرد که تحت تاثیر سوء استفاده ای که اخیرا در بیش از 26 ارز رمزنگاری با سیستم اثبات سهام کشف شده، قرار نگرفته است.

گروهی از دانشجویان آزمایشگاه غیرمتمرکز دانشگاه ایلینویز می گویند این باگ هکر ها را قادر می سازد تا شبکه های مختلف را تنها با مقدار کمی ارز ساقط سازند.

تیم آیوتا یک بروزرسانی جدید را برای کیف پول مبتنی بر موبایل خود به نام ترینیتی (Trinity) ارائه داد. این کیف پول دارای 20000 کاربر است.

هفته ی گذشته، نسخه 0.6.0 بتای موبایل را ارائه کردیم. این یک گام اساسی جهت پیشرفت نسخه این کیف پول بود که شامل تغییرات و بهبود های بسیار می شد.

اضافه کردن نود های برگزیده به شدت امنیت کیف پول را هنگام تعامل با تانگل، بهبود می بخشد. این امر قبل از اینکه پاسخ معتبری در نظر گرفته شود به وسیله ی مطالبه توافق بین چندین گره انجام می گیرد. رابط کاربری موبایل با رفتارهای به روز شده، انیمیشن های فانتزی و پالایش سرتاسری به طور کامل نوسازی شد.

(منبع: coinsara.com)

دیدگاهتان را بنویسید