شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

بیت کوین جای دلار آمریکا را خواهد گرفت!

بیت کوین جای دلار آمریکا را خواهد گرفت!
نوشته شده توسط مدیریت

Anthony Pompliano موسس شرکت مورگان گریک عقیده دارد بیت کوین به یک ارز جهانی تبدیل خواهد شد.

اخیرا آنتونی پامپلیانو موسس مورگان گریک اظهار داشت که بیت کوین توانایی تبدیل شدن به یک ارز جهانی را دارد، و متعلق به هیچ کشور خاص یا مقام دولتی نباشد. طبق گفته پامپالیانو درست مقابل چشمان ما این اتفاق برای بیت کوین در حال وقوع است. او در پست توییترخود گفت:

کشورهای مستقل در حال حاضر معاملات با بیت کوین را انجام می دهند.

آمریکای لاتین بیت کوین را می پذیرد
پامپلیانو آخرین بیانیه خود را زمانی اعلام کرد که ارزهای دیجیتال در حال پذیرش و گسترش در کشورهای آمریکای جنوبی بودند. بحران اقتصادی در این کشورها بسیاری از لاتینی ها را آنها را مجبور به استفاده از ارزهای دیجیتال کرده است.

طبق گزارشات قبلی، دو کشور همسایه آرژانتین و پاراگوئه نیز از Bitcoin برای تکمیل معاملات خود استفاده می کنند، این معاملات که شامل خرید مواد غذایی و آفت کش ها هستند به ارزش 7100 دلار بین آرژانتین و پاراگوئه انجام شده است.

اخیرا بر اساس گزارش Coindoo، شرکت بیتکس (Bitex) که خدمات مالی و پرداخت از طریق بیت کوین را پشتیبانی می کند قراردادی با ارائه دهنده کارت های حمل و نقل عمومی دولت آرژانتین با نام Sistema Único de Boleto Electrónico یا به اختصار SUBE امضا کرده است که به دنبال آن مشتریان می‌توانند کارت های SUBE خود را با استفاده از بیت کیون شارژ کنند.

بحث های زیادی به هنگام ظهور Bitcoin در سال ۲۰۰۹ ایجاد شد که این ارز دیجیتال می‌تواند جایگزینی برای دلار آمریکا شود. از آن زمان، این ارز دیجیتال با دستکاری های قیمتی و نوسانات زیادی همراه بوده است. در سال های اخیر افزایش چشمگیر قیمت این ارز دیجیتال را دیدیم و قیمت آن به بالاترین حد خود و ۲۰ هزار دلار رسید، پس از آن با سقوط ناگهانی، در دسامبر سال گذشته قیمت آن کمتر از ۳۵۰۰ دلار را تجربه کرد.

منبع:coindoo

دیدگاهتان را بنویسید