شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

افزایش 200 درصدی بایننس کوین!

افزایش 200 درصدی بایننس کوین!
نوشته شده توسط مدیریت

بایننس کوین (BNB) به عملکرد خود به عنوان یکی از برترین ارزهای دیجیتال سال ۲۰۱۹ ادامه می‌دهد، به طوری که این کوین از شروع سال جاری تا ۲۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

اگرچه بازار کریپتو در حال تجربه اصلاح قیمت ها می‌باشد و پس از روند صعودی ماه آوریل بیش از ۱۸ میلیارد دلار از ارزش کلی بازار کاهش یافته است، با این حال نگرش کلی به ارز دیجیتال هم چنان مثبت است. با این حال، بایننس کوین یکی از معدود ارزهای دیجیتال است که توانسته است ارزش خود را طی این دوره اصلاح قیمت حفظ کند. قیمت BNB نسبت به روز گذشته شاهد افزایش ۲ درصدی می‌باشد و از شروع سال ۲۰۱۹، افزایش قیمت این کوین به ۲۰۰ درصد رسیده است.

بایننس کوین جایگاه ارزشی جالبی به سرمایه گذاران ارائه می‌دهد. بایننس کوین به عنوان جایگزینی برای بیت کوین، اتریوم و سایر دارایی های دیجیتال برتر، روشی برای متنوع کردن سبد دارایی های کریپتو و حضور بیشتر در عرصه رو به رشد توکن های عرضه شده توسط صرافی ها می‌باشد. در مقایسه با ارزهای دیجیتال سنتی که در چارچوب غیرمتمرکز عمل می‌کنند و در بازارهای متنوع می‌توانند حضور داشته باشند، کاربرد بایننس کوین از طریق صرافی مورد نظر ارائه می‌شود. هرچند، توکن BNB نقص و نقطه ضعف مشخصی ندارد.

بایننس بزرگترین صرافی جهان از لحاظ تعداد کاربران است و مدیر عامل آن، چانگ پنگ ژائو فردی است که در حوزه ارزهای دیجیتال شناخته شده است. اگرچه بایننس کوین همانند سایر کریپتوها در خارج از صرافی قابل معامله و استفاده می‌باشد، اما ذخیره آن در بایننس برای سرمایه گذاران طرح های تشویقی خاصی به همراه دارد.

صرافی بایننس، علاوه بر جفت های معاملاتی پایه ای که به شکل بیت کوین و اتریوم در بسیاری از صرافی ها ارائه می‌شود، جفت های معاملاتی BNB با ارزهای دیجیتال بسیار زیادی را ارائه داده است. بایننس هم چنین ویژگی تبدیل BNB را دارد که دارایی های کم کریپتو و باقی مانده های کریپتوی سایر تراکنش ها را به بایننس کوین تبدیل می‌کند و به سرمایه گذاران امکان می‌دهد تا خرده کریپتوهایی که معمولا در حساب ها جمع می‌شود را به BNB تبدیل کنند.

علاوه بر جفت های معاملاتی و ویژگی مفید تبدیل BNB، بایننس روش های مبتکرانه ای برای تشویق کاربران به سرمایه گذاری در BNB یافته است. اولین روش این است که به کاربران امکان می‌دهد تا کارمزد معاملات خود را به صورت BNB و با تخفیف های موجود پرداخت کنند و سپس BNB مورد نیاز به طور خودکار از حساب کاربر کم شود. اگرچه وجود تخفیف، ویژگی جذابی است، اما پرداخت کارمزدها به صورت BNB به کاربران امکان می‌دهد تا به صورت راهبردی بر روی دارایی های دیجیتالی سرمایه گذاری کنند که به مرور ارزش آن ها افزایش می‌یابد.

برای سرمایه گذاران ارز دیجیتال که می‌توانند صدها معامله در هفته انجام دهند، کاهش کارمزدهای حاصل از نگهداری BNB، روشی مناسب برای کسب سود بیشتر است.

بایننس هم چنین تغییرات تبادلی را بر روی سرویس لانچ پد ICO ایجاد کرده است که به شدت به نفع ارزش بایننس کوین می‌باشد. بایننس به سمت مکانیزم بخت آزمایی یا لاتاری تغییر وضعیت داده است که در این شرایط کاربران باید مقدار قابل توجهی BNB (بیش از ۱۰۰ توکن) داشته باشند تا بتوانند در سرمایه گذاری در توکن های جدید شرکت کنند. سرمایه گذارانی که سرمایه بیشتری دارند یا کسانی که مرتب در فروش توکن های لانچ پد شرکت می‌کنند، باید ۵۰۰ توکن BNB ذخیره داشته و حداقل یک ماه قبل از شروع فروش توکن ها در لانچ پد، این مقدار BNB را در حساب خود نگه داشته باشند تا شانس بردن آنها در این قرعه کشی افزایش یابد.

مجموع این ویژگی ها، توکن BNB را در جایگاهی قرار داده است که به سرمایه گذاران، ارزش افزوده ارائه می‌دهد که عبارت است از کاربرد این ارز دیجیتال و وجود کوینی که استفاده کاربردی در صرافی مختص به خود دارد.

منبع: ethereumworldnews

دیدگاهتان را بنویسید