شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

پیش‌بینی‌های خوان ویلاورد در مورد ارزهای دیجیتال در سال2019

پیش‌بینی‌های خوان ویلاورد در مورد ارزهای دیجیتال در سال2019
نوشته شده توسط مدیریت

خوان ویلاورد، اقتصاددان و ریاضیدان است که به تجزیه و تحلیل ارزهای رمزنگاری از سال 2012 مشغول است. او رهبری تیم آنالیز و برنامه نویسی کامپیوتر Weiss Ratings که رتبه بندی ارزهای رمزنگاری را در این سایت انجام می دهند، برعهده دارد.

در اینجا قصد داریم به پیش بینی های این سایت برای سال 2019 بپردازیم.

سال 2017، سال خوبی برای سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری بود. سال 2018 یک فاجعه بود. اما حالا سال 2019 چه خواهد شد؟

قبل از پاسخ به این سوال باید گفت که سال 2018، تنها از نظر سرمایه گذاری و کاهش قیمت ها در بازار یک فاجعه بود. از نظر مفاهیم اساسی و پایه در فضای رمزنگاری، این سال یک سال رو به پیشرفت بود.

هش و شکل هش، یک رویکرد خلاقانه فراتر از بلاک چین، در سال 2018 توسعه یافت.

هولوچین نیز با یک رویکرد غیر بلاک چینی به دنیا معرفی شد.

بیت کوین شبکه لایتنینگ خود را برای کمک به تسریع در انجام تراکنش ها راه اندازی کرد.

شبکه اصلی اییاس راه اندازی شد. این امر سبب افزایش پذیرش سریع آن شد.

ما این را یک پیشرفت خوب می نامیم نه یک فاجعه.

جهت بررسی سال 2019، پیش بینی این سایت بر اساس دو مدل انجام می شود:

مدل چرخه(cycles model) که به تخمین روند کلی بازار کمک می کند و مدل رتبه بندی(ratings model) که ارزها را بر اساس بالاترین ریسک پذیری، پاداش، فناوری و پذیرش رتبه بندی می کند.

پیش بینی اول

بیت کوین به طور فزاینده ای به عنوان ابزاری برای حفظ ارزش دارایی استفاده خواهد شد.بیت کوین تقریبا هیچ هزینه ای برای نگهداری ندارد. انتقال آن بسیار کارا و آسان است. امن بوده و نمی تواند توسط هیچ دولت یا قدرتی مصادره شود.هیچ دارایی دیگری این ترکیب از ویژگی ها را ارائه نمی دهد. در نتیجه هیچ دارایی دیگری نمی تواند با بیت کوین برای حفظ و نگهداری ارزش رقابت کند.در نتیجه بیت کوین در راه تبدیل شدن به یک طلای دیجیتال واقعی قرار دارد.

پیش بینی دوم

قیمت بیت کوین دوباره افزایش خواهد یافت و به بالاترین سطح قبلی خود باز می گردد. از سال 2015 بیت کوین در حدود 4 بار بازار نزولی را تجربه کرده که در آنها 70 درصد یا بیشتر افت قیمت داشته است.هر بار کارشناسان بر اساس برداشت خود، پیش بینی می کردند که بیت کوین در حال از بین رفتن است. اما هر بار بیت کوین اصلاح می شد و به یک سطح قیمتی جدید می رسید. در این اصلاح قیمت ها بیت کوین در حدود 6300 درصد افزایش، از سطح پایین تا بالاترین سطح را تجربه کرده بود. در سال گذشته ما شاهد پنجمین بازار نزولی بیت کوین بودیم. با این حال باز هم برخی کارشناسان ادعا کردند بیت کوین رو به افول است. برخی افراد پی بردند که به لطف کاهش قیمت در سال 2018، ضعف قیمت در بازار از بین رفته است و بهترین زمان برای خرید است. افرادی که ایمان بیشتری به بیت کوین و ارزهای رمزنگاری دارند شروع به سرمایه گذاری بیشتر و نگه داشتن بیت کوین کردند. فناوری دفتر حساب توزیع شده همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد. این فناوری پیشرفت عمده ای را در زمینه رفع نقصی که به عنوان ضعف نسل اول ارزهای رمزنگاری شناخته می‌شد، داشته است. در زمینه پذیرش ارزهای رمزنگاری نیز پیشرفت چشمگیری مشاهده می شود.در نتیجه در سال 2019 بیت کوین، همانطور که پس از بازارهای نزولی قبلی صورت گرفت، بار دیگر اصلاح شده و سرانجام به سرعت رشد پیدا خواهد کرد.

پیش بینی سوم

آلت کوین های منتخب به طور نسبی افزایش خواهند یافت و حتی تا 20 برابر قیمت قبلی خود می رسند. آلت کوین ها معمولا کمتر شناخته شده و مورد معامله قرار می گیرند. اما در میان آنها شرکت هایی هستند که با استفاده از برتری فناوری، در حال افزایش قیمت اند. آنها سرانجام به قیمت اوج خود بازمی گردند و برخی از آنها می توانند حتی افزایش بیشتری داشته باشند. تا 20 برابر.پیش بینی چهارمیک گروه از ارزهای رمزنگاری برای ساخت نسل جدیدی از اینترنت رقابت خواهند کرد.ارزهایی مانند اییاس، کاردانو و غیره در حال حاضر در ایجاد نسل 3.0 اینترنت پیشتازاند. چیزی که پایداری و امنیت بیشتری را در سراسر جهان به ارمغان می آورد.سایر ارزها به حاشیه رانده شده اند و هنوز حتی وارد این بازار نشده اند. همچنین رقبای زیادی نیز به این فضا ورود کرده اند. اکثریت در نهایت شکست خواهند خورد. اما جایزه بزرگی در انتظار برنده است. اگر ارزهای رمزنگاری پیشتاز، موفق به ایجاد اینترنت نسل سوم شوند، می تواند ارزش بازار روزانه آنها به میلیاردها دلار برسد.

پیش بینی پنجم

یک گروه دیگر از آلت کوین ها روند سیستم بانکی جهان را تغییر خواهند داد. یکی از اهداف ساخت بیت کوین ایجاد نوع جدیدی از شبکه پرداخت دیجیتال بود، اما تاکنون در رسیدن به این هدف موفق نبوده است. با این حال ریپل و استلار وارد این چالش شده اند. آنها پتانسیل ایجاد تغییر در بازارهای مالی، انتقال پول، انتقالات سیمی و بسیاری دیگر از موارد را دارند.به طور خاص ریپل قصد دارد با تغییر روند SWIFT، تبدیل به غول سیستم بانکی جهان شود. اگر ریپل بتواند به سهم بازار SWIFT دست یابد و حتی بتواند در بعضی مناطق جایگزین آن شود، احتمال دارد که بتواند در نهایت تبدیل به ارز رمزنگاری شماره یک جهان شود.

پیش بینی ششم

ارزهای مشابه بیت کوین محو خواهند شد. بسیاری از ارزهای رمزنگاری که به دلیل ساده کردن روند ظاهر شده اند، هیچ چیز جدیدی را ارائه نداده اند. حتی در بین 10 ارز برتر از نظر ارزش بازار چندین مورد دیده می شود. از جمله بیت کوین کش، بیت کوین اس وی و لایت کوین.هیچ نوآوری خاص جدیدی در مورد آنها دیده نمی شود و احتمالا با گذشت زمان محو می شوند.

پیش بینی هفتم

ارزهای جدیدی وارد لیست 10 ارز برتر خواهند شد. ارزهای جدیدی مانند هولوچین، هدرا هش گراف و برخی دیگر، اگر چه که امروز هنوز وضعیت مبهمی دارند، اما وارد بازار شده و حتی می توانند وارد لیست 10 ارز برتر شوند.این پروژه ها دفتر حساب توزیع شده غیر بلاک چینی هستند که می توانند به عنوان یک لایه جدید برای درستی اینترنت به کار روند. به همین ترتیب توکن های آنها نیز می تواند از نظر ارزش در بازار به شدت رشد کرده و از رقبای بلاک چینی خود سبقت بگیرد.

منبع:cryptonews

دیدگاهتان را بنویسید