شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

رشد 40 درصدی قیمت FLOW در پی حمایت شرکت متا

رشد 40 درصدی قیمت FLOW در پی حمایت شرکت متا
نوشته شده توسط مدیریت

رشد 40 درصدی قیمت FLOW در پی حمایت شرکت متا

شرکت متا (Meta) به مدیریت مارک زاکربرگ اعلام کرد پس از فاز آزمایشی ماه می (اردیبهشت) اکنون کاربران بیش از ۱۰۰ کشور دنیا قادر هستند تا از توکن‌های NFT در حساب‌های کاربری اینستاگرام خود استفاده کنند. همچنین پس از اتریوم و پالیگان اکنون بلاکچین فلو (Flow) نیز به جمع شبکه‌هایی که می‌توان بر روی آن NFT مینت کرد و در اینستاگرام به نمایش گذاشت، اضافه شده است.

به نقل از کریپتو پوتیتو، در ماه می (اردیبهشت) شرکت متا اعلام کرده بود که کاربران منتخب آمریکایی می‌توانند به صورت آزمایشی از قابلیت نمایش توکن‌های NFT در حساب‌های کاربری ایستاگرام خود استفاده کنند. اکنون این در پست جدید خود اعلام کرده است که قابلیت فوق برای کاربران اینستاگرام در بیش از ۱۰۰ کشور از قاره‌های مختلف از جمله آسیا فعال می‌شود و همچنان با کارمزد رایگان خواهد بود.

در ماه می تنها توکن‌های NFT روی شبکه‌های اتریوم و پالیگان قابل نمایش در اینستاگرام بودند اما مطابق اعلام اخیر بلاکچین فلو (Flow) نیز به جمع شبکه‌های مورد پشتیبانی اینستاگرام اضافه شده است. در پی اعلام این خبر قیمت FLOW حدود ۴۰٪ رشد کرده است و به بیش از ۲.۷ دلار رسیده است.

علاوه بر این موارد متا اعلام کرده است که کاربران می‌توانند با اتصال کیف پول‌های مختلف به حساب اینستاگرام خود از این قابلیت استفاده کنند. کیف پول‌های مورد پشتیبانی اینستاگرام تراست والت، کوین‌بیس والت، متامسک، Rainbow و کیف پول Dapper هستند.

همچنین نودیپ سینق (Navdeep Singh) مدیرمحصولات متا ماه پیش اعلام کرد که نمایش توکن‌های NFT به زودی در دیگر پلتفرم این شرکت یعنی فیسبوک اجرایی خواهد شد.

منبع cryptopotato

رشد 40 درصدی قیمت FLOW در پی حمایت شرکت متا

دیدگاهتان را بنویسید