شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
تحلیل

رکورد ارزش بازار بیت کوین

نوشته شده توسط مدیریت

رکورد ارزش بازار بیت کوین

این مطلب تنها ترجمه منبع خبر است و توصیه خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در رمز ارزها نیست.

با افزایش قیمت بیت کوین به ۶۴،۴۴۸ دلار، ارزش بازار بزرگ‌ترین رمز ارز جهان به رکورد جدیدی دست یافت. این درحالی است که تا دستیابی به بالاترین قیمت ثبت شده آن، حدود ۲٪ راه باقی مانده است.

ارزش بازار بیت کوین به رکورد جدید ۱.۲۱۱ تریلیون دلاری دست یافته است. این در حالی است که ذخایر BTC صرافی‌ها به کمترین میزان خود در ۳ سال گذشته رسیده است. به علاوه داده‌های سنتیمنت نشان می‌دهد تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین در هر روز به یک میلیون آدرس رسیده است.

رکورد ارزش بازار بیت کوین
بیت کوین نشانه‌های مثبتی در سطوح قیمت بالاتر از ۶۱,۰۰۰ و ۶۲,۵۰۰ دلار نشان می‌دهد. قیمت بیت کوین اکنون بالاتر از میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته قرار دارد. خط روند صعودی مهمی با سطح حمایتی نزدیک به ۶۲,۸۰۰ دلار در نمودار ساعتی قیمت بیت کوین در حال شکل‌گیری است. قیمت بیت کوین می‌تواند به رشد خود ادامه دهد و ممکن است حتی به زودی از سطح ۶۵,۰۰۰ دلار نیز عبور کند.

قیمت بیت کوین حتی از سطح مقاومتی ۶۳,۵۰۰ دلار نیز عبور کرد و به رکورد هفتگی جدیدی بر روی ۶۴,۴۴۸ دلار دست یافت. در حال حاضر قیمت این رمزارز اصلاح شده و به کمتر از ۶۴,۰۰۰ دلار رسیده است. سطح حمایتی اولیه نزدیک به ۶۳,۷۰۰ دلار است. این سطح قیمت نزدیک به سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶٪ در روند صعودی ۶۱۳۲۰ الی ۶۴,۴۴۸ دلار است.

هم‌چنین خط روند صعودی مهمی با سطح حمایتی نزدیک به ۶۲,۸۰۰ دلار در نمودار ساعتی در حال شکل‌گیری است. از طرف دیگر، سطح مقاومتی اولیه نزدیک به ۶۴,۰۰۰ دلار و اولین سطح مقاومتی ۶۴,۲۵۰ دلار است.

عبور از سطح مقاومتی ۶۴,۲۵۰ دلار و تثبیت قیمت می‌تواند شرایط را برای ادامه روند صعودی هموار کند. سطح مقاومتی مهم بعدی بر روی ۶۵,۰۰۰ دلار قرار دارد که در صورت عبور از این سطح، قیمت بیت کوین می‌تواند تا ۶۶,۵۰۰ دلار برسد. ادامه روند صعودی می‌تواند قیمت این رمزارز را تا سطح ۶۸,۰۰۰ دلار افزایش دهد.

کف قیمت بیت کوین در کجا قرار دارد؟
اگر بیت کوین نتواند از سطح مقاومتی ۶۴,۲۵۰ دلار عبور کند، ممکن است اصلاح قیمت آغاز شود. سطح حمایتی اولیه نزدیک به ۶۳,۷۰۰ دلار قرار دارد.

اولین سطح حمایتی کلیدی نیز نزدیک به سطح ۶۲,۸۵۰ دلار قرار دارد. این سطح حمایتی نزدیک به سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰٪ در روند شروع شده از ۶۱,۳۲۰ الی ۶۴,۴۴۸ دلار است. سطح حمایتی اصلی نزدیک به خط روند است و عبور از آن ممکن است قیمت بیت کوین را به سمت سطح حمایتی ۶۱,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته پیش ببرد.

اندیکاتورهای تکنیکال:

اندیکاتور MACD ساعتی: اندیکاتور MACD در حال کاهش سرعت در محدوده صعودی است.

اندیکاتور RSI ساعتی: اندیکاتور RSI قیمت بیت کوین هم‌چنان بالاتر از ۵۰ قرار دارد.

سطوح حمایتی کلیدی: ۶۱,۸۵۰ و پس از آن ۶۲,۵۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی کلیدی: ۶۴,۲۰۰، ۶۵,۵۰۰ و ۶۶,۵۰۰ دلار.

منبع: newsbtc

دیدگاهتان را بنویسید