شبکه اجتماعی ارز دیجیتال "کافه کریپتو"
اخبار جهان

چالش دوج کوین در تیک تاک قیمت آن را بالا برد

چالش دوج کوین در تیک تاک قیمت آن را بالا برد
نوشته شده توسط کریپتوگرل

چالش دوج کوین در تیک تاک قیمت آن را بالا برد

شبکه های اجتماعی معامله کنندگان دوج کوین را ترغیب به انجام معامله کرده اند.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط مساری، حجم معاملات ارز دیجیتال Shiba Inu طی دو روز گذشته تقریبا ۲۰۰۰ درصد افزایش یافت، زیرا ویدئوهای برنامه تیک تاک کاربران را تشویق به سرمایه گذاری بر روی این کوین کرده اند. قیمت این ارز دیجیتال تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۷۰ درصد افزایش یافت و به ۰.۰۰۵۳ دلار رسید.

دوج کوین در حال محبوب شدن است زیرا نوجوانان در حال افزایش قیمت این ارز دیجیتال در تیک تاک هستند. چالش دوج کوین در تیک تاک پس از آن شروع شد که یکی از کاربران تیک تاک به اسم jamezg97 ویدئویی منتشر کرد و در صدد افزایش قیمت این کوین به یک دلار بود. طی پنج روز این ویدئو بیش از نیم میلیون بار مشاهده شد:

بیایید همگی پولدار شویم. دوج کوین اساسا بی ارزش است. تیک تاک ۸۰۰ میلیون کاربر دارد. اگر قیمت دوج کوین یک دلار شود شما ۱۰,۰۰۰ دلار در اختیار دارید. به همه این موضوع را بگویید.

در ویدئوی دیگری توسط یکی از کاربران به اسم kindashortidiot گفته شد:

همگی لطفاً به حرف های من گوش کنید. این دوج کوین است. اگر چیزی درباره سرمایه گذاری نمی‌دانید اصلا مهم نیست. ۲۵ دلار بر روی دوج کوین سرمایه گذاری کنید تا ارزش آن ۱۰,۰۰۰ دلار شود. اگر قیمت دوج کوین به یک دلار برسد، ۱۰,۰۰۰ دلار به دست می‌آورید.

طبق گفته جکسون پالمر (Jackson Palmer) یکی از موسسان دوج کوین، این ارز دیجیتال صرفا یک شوخی بوده است. بدین ترتیب، طرفداران حاضر در شبکه های اجتماعی ممکن است کاربردی برای آن پیدا کرده باشند. حجم معاملات روزانه این ارز دیجیتال طی دو ماه گذشته کمتر از ۵ میلیون دلار بوده است.

آنیل لولا (Anil Lulla) تحلیلگر سابق بلومبرگ و موسس شرکت تحقیقاتی ارز دیجیتال Delphi Digital در این خصوص گفت:

افزایش قیمت اخیر دوج کوین، می‌تواند برای تمام حاضرین در این صنعت یادآور آن باشد که اکثر کاربردهای محبوب ارزهای دیجیتال هم چنان صرفا احتکار آن ارز دیجیتال است.

چالش دوج کوین در تیک تاک قیمت آن را بالا برد

بر اساس اطلاعات ۱۲ ماهه گوگل ترندز که توسط کوین دسک تحلیل شده است، میزان جستجوی جهانی عبارت “چگونه دوج کوین بخریم” طی چند روز گذشته نیز افزایش چشمگیری داشت و امتیاز آن از ۲۵ به ۱۰۰ رسید که بالاترین امتیاز جستجو است.

بعضی از ویدئوهای شبکه اجتماعی تیک تاک بیش از ۱۰۰,۰۰۰ لایک دریافت می‌کنند، در حالی که تمام ویدئوهای حاوی تگ این کوین چندین میلیون لایک دریافت کرده اند.

طبق گفته ژیائو وانگ (Qiao Wang) معامله کننده مستقل ارزهای دیجیتال، دوج کوین برای احتکار کنندگان و دوستداران شوخی های اینترنتی ارزش متفاوتی نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارد. ارزش اکثر ارزهای دیجیتال برتر به دلیل برتری مالی است. اما دوج کوین از لحاظ شوخی های اینترنتی (meme ها) ارزشمند است.

منبع coindesk

چالش دوج کوین در تیک تاک قیمت آن را بالا برد

دیدگاهتان را بنویسید