اخبار جهان

بایننس استخر استخراج راه اندازی کرد

بایننس استخر استخراج راه اندازی کرد
نوشته شده توسط کریپتوگرل

بایننس استخر استخراج راه اندازی کرد

روز گذشته به صورت رسمی استخر استخراج خود را راه‌اندازی کرد. بدین ترتیب می‌توان بایننس را آخرین صرافی ارزهای دیجیتال دانست که خدمات مخصوص استخراج نیز ارائه می‌دهد.

استخر استخراج بایننس در حال حاضر تنها مخصوص بیت کوین است و از روش پرداخت «FPPS» یا «پرداخت کامل در ازای سهم» استفاده می‌کند. در این روش پرداخت، سود حاصل از استخراج به همراه کارمزد حاصل از تایید تراکنش‌ها میان اعضا تقسیم می‌شود. در آینده، شبکه‌های مبتنی بر اثبات سهام و شبکه‌های مبتنی بر اثبات انجام کار دیگری نیز به این استخراج اضافه خواهد شد. هم‌اکنون کاربران می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت pool.binance.com از امکانات آن استفاده کنند.

در اطلاعیه راه‌اندازی این استخر آمده است:

بایننس پول (Binance Pool)، در نظر دارد تا با ارائه خدمات استخراج، طیف فعالیت‌های صرافی [بایننس] را کامل کند. با دسترسی مستقیم به پلتفرم‌های همتا به همتا، درآمدهای حاصل از استخراج را می‌توان مستقیما در صرافی معامله کرد.

اوایل ماه آوریل (فروردین)، خبر راه‌اندازی این استخر استخراج توسط بایننس منتشر شد. روز جمعه نیز چانگ پنگ ژائو با انتشار پستی توییتری، اعلام کرد که این استخر اولین بلاک خود را با موفقیت استخراج کرده است.

توزیع تاریخی هش ریت در شبکه بیت کوین

 

در نمودار بالا، توزیع تاریخی هش ریت میان استخرهای استخراج تا آوریل ۲۰۲۰ تشریح شده است. نکته جالب در این نمودار، سهم اوککس (OKex) است. این صرافی که ماه سپتامبر (شهریور)، استخر استخراج خود را راه‌اندازی کرد، کمی بعد توانست ۷ درصد از توان شبکه را در اختیار بگیرد.

منبع theblockcrypto

بایننس استخر استخراج راه اندازی کرد

دیدگاهتان را بنویسید