اخبار جهان

ارزدیجیتال پول آینده‌ای نه چندان دور

ارزدیجیتال پول آینده‌ای نه چندان دور
نوشته شده توسط کریپتوگرل

ارزدیجیتال پول آینده‌ای نه چندان دور

در یکی از قسمت‌های اخیر سریال انیمیشنی سیمپسونز (The Simpsons)، شاهد حضور جیم پارسونز (Jim Parsons) از سریال بیگ بنگ تئوری (Big Bang Theory) بودیم. پارسونز در این قسمت به عنوان بازیگر مهمان حضور داشت به توضیح نحوه کارکرد بلاک چین و ارزهای دیجیتال پرداخت.

این قسمت پر از اصطلاحات و گفتگوهای پیچیده بود و در بخشی از آن، پیش‌بینی شد که ارزهای دیجیتال آینده پول‌ها خواهند بود.

هر روز به تبدیل شدن به پول نقد آینده نزدیک‌تر می‌شوم. نه پول نقدی که داخل کیف پول‌تان باشد، من داخل کامیپوتر شما هستم.

در انتهای صحبت‌های جیم، پیامی بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود و به توضیح نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال می‌پردازد. در بخشی از این پیام و از زبان یک ارز دیجیتال، آمده است:

استفاده مکرر از کلمه «کریپتوکارنسی» از یک طرف و تعریف این کلمه از طرف دیگر باعث می‌شود که فهم ما از ارزهای دیجیتال مثل فهم یک مبتدی باشد. [اما] این فقط کلیات ارزهای دیجیتال است. در سیستم چنین ارزهایی، قوانینی برای تولید و ایجاد واحدهای بیشتر آنها وجود دارد. آنها را می‌توان مانند ارزهای فیاتِ سنتی ایجاد کرد یا به شکل تصادفی تولیدشان را تعیین کرد یا حتی همه‌شان را یکجا به لبران (شخصیتی از سریال سیمپسون‌ها) اهدا کرد.

پخش این قسمت واکنش‌های گسترده‌ای را در فضای مجازی به دنبال داشت. آلت کوین دیلی (Altcoin Daily) در این خصوص نوشت:

سیمپسون‌ها موفق شدند. [مفهوم] ارزهای دیجیتال توسط جیمی پارسونز بزرگ به لیزا آموزش داده شد. [ارزهای دیجیتال] پول آینده است؛ صعودی!

برخی دیگر از واکنش‌ها به پیش‌بینی‌های انیمیشن سیمپسون‌ها اشاره داشت که تا به اینجا بسیاری از آنها به واقعیت تبدیل شده‌اند. ریاست جمهوری دونالد ترامپ و قسمت پایانی سریال بازی تاج و تخت از جمله این پیش‌بینی‌ها هستند.

منبع cointelegraph

ارزدیجیتال پول آینده‌ای نه چندان دور

دیدگاهتان را بنویسید