اخبار جهان

صدور ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ USDC بر بستر اتریوم روند افزایشی اتریوم را تقویت می‌کند

صدور ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ USDC بر بستر اتریوم روند افزایشی اتریوم را تقویت می‌کند
نوشته شده توسط کریپتوگرل

صدور ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ USDC بر بستر اتریوم روند افزایشی اتریوم را تقویت می‌کند

قدرت خرید تازه‌ای به‌زودی وارد بازار خواهد شد، چراکه نهاد دلار دیجیتالی USDC در نظر دارد مجموعه دیگری از استیبل‌کوین خود را به زودی منتشر و روانه بازار کند. دومین استیبل‌کوین بزرگ بازار با عنایت به سبز بودن وضعیت بازار، ۱۰ میلیون دلار دیگر، فیات دیجیتالی را صادر خواهد کرد.

صدور ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ USDC بر بستر اتریوم

واکنش علاقمندان پیرامون انتشار دلار دیجیتالی USDC تا حد زیادی مثبت بوده است، و بیشتر آنها انتظار دارند که این امر موجبات تقویت بیشتر روند افزایشی را فراهم کند.

بیت‌کوین موقعیت خود را در بالای تراز ۱۰۰۰۰ دلار تثبیت کرده و درحال حاضر +۵.۵۱ درصد نسبت به روز گذشته رشد است و معاملات این رمزارز در محدوده ۱۰۳۰۰ دلار درحال انجام است.

چاپ دلار دیجیتالی USDC نیز بر بستر اتریوم صورت گرفته است است که به‌عنوان گزینه اصلی انتخاب استیبل‌کوین‌ها تبدیل شده است.

بنابر گزارش‌ها اقتصاد اتریوم تحت تسلط انتقال ارزش استیبل‌کوین‌ها قرار گرفته است. از ابتدای فوریه، توکن‌های ERC20 مبتنی بر بستر اتریوم از توکن اصلی این شبکه یعنی اتر با نماد ETH از نظر ارزش کل منتقل شده روزانه پیشی گرفته‌اند.

بسیاری امیدوارند که صدور استیبل‌کوین‌های بیشتر بر بستر اتریوم ارزش آن را در طولانی مدت تثبیت خواهد کرد. اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته یک مسیر صعب‌العبور را طی نموده و درحال حاضر با +۱۵ درصد رشد، در تراز ۲۵۲ دلار معامله میشود.

استیبل‌کوین‌ها مهیای ایجاد توازن جهت ذخیره‌سازی ارزش‌ها

USDC تا به‌حال شاهد فعالیت قابل‌توجهی در سال ۲۰۲۰ بوده‌است. بنابر گزارش‌ها، در ماه ژانویه در چندین نوبت پیاده‌سازی USDC مشاهده شده است. به‌عنوان مثال، در ۲۲ ژانویه ۱۳ میلیون دلار و در تاریخ ۱۶ ژانویه ۲۰ میلیون دلار دیگر نیز به انتشار USDC اختصاص یافت.

درمجموع، USDC امیدوار است که روزی با تتر (USDT) رقابت کند اما درحال حاضر تنها بخشی از سرمایه خود را به این بخش از بازارش اختصاص داده است. استیبل‌کوین مورد حمایت صرافی کوین‌بیس سعی کرده است با ارائه سودهای مبتنی بر نگهداشت، چشم‌انداز خود را ترقی بخشد.

این که آیا روزی دلار دیجیتال میتواند تتر را پشت سر بگذارد یا خیر، بایستی منتظر بود و دید. اما میتوان انتظار داشت که با گذشت زمان، استیبل‌کوین‌های بیشتری وارد صحنه شوند.

منبع: beincrypto

صدور ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ USDC بر بستر اتریوم روند افزایشی اتریوم را تقویت می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید