اخبار جهان

جاستین سان به وارن بافت بیت کوین هدیه داد

جاستین سان به وارن بافت بیت کوین هدیه داد
نوشته شده توسط کریپتوگرل

جاستین سان به وارن بافت بیت کوین هدیه داد

وارن بافت، سرمایه‌گذار و میلیاردر افسانه‌ای، و البته شکاک به ارزهای دیجیتال، صاحب اولین بیت‌کوین خود شد. پادشاه رمزارزها توسط جاستین سان، بنیانگذار پلتفرم بلاکچینی ترون، به بافت اهدا شد.

از زمان اهدای بیت کوین از سوی جاستین سان در مراسم ضیافت شام به وارن بافت، طبق گفته سان، بیت‌کوین ۱۶% رشد قیمت داشته است. بافت همچنین یک هدیه ۱،۹۳۰،۸۳۰ عددی TRX، یعنی رمزارز اختصاصی بنیاد ترون را نیز پذیرفت.

TRX درحال حاضر با قیمت ۰.۰۲۲ دلار معامله میشود که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲.۵٪ رشد داشته است. براساس دیتا‌های وبسایت کوین مارکت کپ، در زمان نگارش این خبر، بیت‌کوین نیز با قیمت ۹۷۷۴ دلار معامله میشود.

سان به دو میلیون دنبال کننده توییتر خود می‌گوید:

“وارن بافت نخستین بیت‌کوین خود را دریافت کرد! این بیت‌کوین خوش شانس با خیالی آسوده در کیف پول سامسونگ بافت ذخیره میشود. از زمانی‌که من این بیت کوین را به او هدیه کردم، بیتکوین ۱۶٪ افزایش یافته است! امیدوارم که قیمت بیت‌کوین به روند سر به فلک کشیدن خود ادامه دهد! آدرس او را بررسی کنید.”

سان، سال گذشته پس از اهدای کمک ۴.۶ میلیون دلاری به خیریه سالانه بافت، قرار ملاقاتی برای صرف شام با این میلیارد سرشناس به دست آورد. سان در این ملاقات همراه با گروهی از چهره‌های نام‌آشنای دنیای کریپتو از جمله چارلی لی خالق لایت‌کوین، یونی اسسیا بنیانگذار eToro، و هلن های، رئیس بنیاد خیریه بایننس، حضور بهم رساند.

این ملاقات که جامعه کریپتو مدت‌ها انتظارش را می‌کشید، در ابتدا یکبار به تعویق افتاد و در نهایت در روز ۲۳ ژانویه، مطابق با رسید رستورانی که توسط سان منتشر شد، انجام شد. پس از صحبت در مورد استراتژی‌های سرمایه‌گذاری، چگونگی تعقیب یک ارزش، تسلا، بلاکچین، بیت‌کوین و ظهور اشکال جدید پول، سان می‌گوید که چند میلیون دلاری که صرف این ضیافت شام ۵۱۵ دلاری کرده است ارزش آن را داشت.

سان معتقد است علاوه بر استفاده از پندهای حکمت‌آمیز و توصیه‌های سرمایه‌گذاری از بافت، به درخشش بیشتر بیت‌کوین و ترون کمک کرده‌است. سان همچنین میگوید من به شفاف‌سازی اینکه چگونه پلتفرم‌های نوظهور بلاکچینی، کسب‌وکار را در بخش‌های مختلف متحول خواهند کرد نیز کمک کرده‌ام. سان افزود:

“همکاری من با گوشی سامسونگ و نحوه انتقال TRX ازفردی به فرد دیگر، از طریق اپلیکیشن Fold به آقای بافت نشان داده شد. من تعداد ۴۵.۶۷۸۸۸ رمزارز TRX را منتقل کردم و آقای بافت تحت تأثیر سرعت جابجایی ترون قرار گرفت! شما میتوانید این تراکنش را بررسی کنید.”

به گفته سان، بافت همچنین نظراتی درخصوص بیتکوین و بلاکچین دارد. وارن بافت معتقد است که پتانسیل بسیار زیادی در بلاکچین وجود دارد و تعداد زیادی از شرکت‌ها در سبد تحقیق وی نظیر جی‌پی‌مورگان وجود دارند. او کنجکاو است که ببیند بلاکچین چگونه در ۱۰ سال آینده در صنعت پرداخت نقش آفرینی خواهد کرد.

کارهای زیادی برای انجام دارم …

وارن بافت احساس میکند که بیت‌کوین برای تصاحب جایگاه و ارزش بلاکچین هنوز به کارهای زیادی احتیاج دارد. من به آقای بافت گفتم که بیت کوین ارز نسل آینده است، آقای بافت لبخند زد و گفت:

“من مطمئن هستم که نوه من ترجیح میدهد ثروت من را به صورت دلار به ارث ببرد.”

منبع: dailyhodl

جاستین سان به وارن بافت بیت کوین هدیه داد

دیدگاهتان را بنویسید